Rusza budowa kolejnego etapu osiedla Alpha Park w Warszawie

1103
Alpha Park Warszawa nowy etap

Alpha Park Warszawa nowy etap

Drugi etap osiedla Alpha Park powstanie przy ul. Starodęby w Ursusie. Stanie tam budynek, w którym znajdzie się 87 mieszkań o powierzchni od 32 do 80 mkw. Wcześniej deweloper RED Real Estate Development wybudował tutaj 450 lokali na osiedlu Alpha oraz 90 w ramach pierwszego etapu osiedla Alpha Park.

Wykonawcą drugiego etapu osiedla Alpha Park został Łucz-Bud. Firma ma 20-letnie doświadczenie w zakresie budownictwa mieszkaniowego jedno- i wielorodzinnego, przemysłowego, a także użyteczności publicznej.
W nowym budynku będzie można zamieszkać w 1-, 2-, 3- lub 4-pokojowych mieszkaniach z balkonem o powierzchni od 9 do 14 mkw. lub tarasem o powierzchni do 44 mkw. Do każdego z lokali można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską. Nowością proponowaną przez dewelopera będą łazienki z oknami. Takie projekty należą dzisiaj do rzadkości. Inwestor postanowił przełamać ten schemat. W łazience z oknem zyskujemy dodatkowe źródło wentylacji, a światło naturalne wzbogaca przestrzeń i pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd.
Budynek będzie wyposażony w hybrydową wentylację. Na przestronnych klatkach schodowych rowery i wózki dziecięce będzie można umieścić w specjalnie wyznaczonych dla nich pomieszczeniach. Osiedle będzie ogrodzone. Dodatkowo bezpieczeństwo mieszkańców zapewni całodobowa ochrona.
Po raz kolejny osiedle Alpha Park oferuje możliwość wyboru – mieszkania w standardzie deweloperskim lub w opcji z wykończeniem. Oba rozwiązania łączy wysoki Standard RED Plus. Wykończone mieszkanie jest gotowe do zamieszkania – ma armaturę, pomalowane ściany, położone podłogi oraz drzwi wewnętrzne. Coraz więcej osób decyduje się na mieszkania z wykończeniem.
Ceny mieszkań z wykończeniem rozpoczynają się od 6790 zł/m kw. To zdecydowanie mniej niż średnia cena nieruchomości w Warszawie, która w IV kwartale 2015 roku wynosiła 7789 zł/m kw. Dodatkowo klienci Alpha Park mogą skorzystać z wygodnego i bezpiecznego systemu płatności 10/90.