Rozpoczyna się wynajem centrów GTC

1091
gtc inwestycja gb

gtc inwestycja gb

Firma Globe Trade Centre podpisała pierwsze listy intencyjne dotyczące wynajmu powierzchni w centrach handlowych w Warszawie planowanych przez firmę.

GTC podpisało porozumienia na wynajem 16,7 tys. mkw. w Galerii Wilanów i Galerii Białołęka łącznie. Swoje zainteresowanie wyraził operator kinowy Cinema City, który wstępnie zarezerwował 4 tys. mkw. w Galerii Wilanów i 3,3 tys. mkw. w centrum na Białołęce.
W Wilanowie zaplanowano 12 sal kinowych. Z kolei na Białołęce powstanie multipleks Cinema City z 11 ekranami – wyjaśnia Jacek Wachowicz, członek zarządu GTC.
Wśród najemców odzieżowych pojawią się natomiast marki LPP: Reserved, House, Cropp, Mohito, Sinsay, Home & You. W Galerii Wilanów salony zajmą 4,6 tys. mkw., a w Galerii Białołęka – 4,7 tys. mkw. Doradcą GTC w negocjacjach z najemcami była firma Jones Lang LaSalle.
Galeria Wilanów powstanie na działce położonej u zbiegu ulic Przyczółkowej i Branickiego. Docelowo znajdzie się w niej 76,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Centrum zostanie otwarte w 2016 roku.
Galeria Białołęka powstanie przy ul. Światowida, w pobliżu siedziby Urzędu Dzielnicy Białołęka oraz skrzyżowania ul. Modlińskiej z trasą szybkiego ruchu prowadzącą z Mostu Północnego i będzie miała 60 tys. mkw. powierzchni handlowej do wynajęcia netto. Pierwsze zakupy w obiekcie będzie można zrobić w 2015 roku.

Wizualizacja: Galeria w Białołęce będzie mieć 60 tys. mkw. powierzchni najmu

Źródło: Eurobuild CEE