Ronson planuje dwa nowe projekty w Poznaniu

1066
Chilli City Ronson

Chilli City Ronson

Ronson Development sprzedał 50 proc. z 50 mieszkań na osiedlu Chilli City w podpoznańskich Tulcach. Deweloper planuje rozszerzenie poznańskiej oferty o dwie kolejne inwestycje.

 

W ofercie Chilli City są mieszkania z pierwszego, już zakończonego, etapu oraz z drugiego, którego oddanie do użytku planowane jest na III kwartał 2013 r. Ronson zachęcony dobrymi wynikami sprzedaży Chilli City w drugiej połowie roku, planuje rozszerzenie poznańskiej oferty o dwie kolejne inwestycje – Copernicus na Jeżycach i trzeci etap Chilli City.
Jak mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Ronson Development duże zainteresowanie mieszkaniami w Chilli City, które przekłada się również na wyniki sprzedaży sprawia, że firma coraz śmielej skłania się ku uruchomieniu nowych inwestycji w Poznaniu. Oferta dewelopera w tym mieście obejmuje obecnie Chilli City oraz osiedle Młody Grunwald. W drugiej połowie roku ma być rozszerzona o trzeci etap Chilli City z 40 lokalami oraz zupełnie nowy projekt – Copernicus przy ul. Kościelnej na Jeżycach, w którym na początku dostępne będą 182 mieszkania.
Osiedle Chilli City to obecnie dwa etapy – pierwszy z 30 mieszkaniami jest już oddany do użytku, a zakończenie budowy drugiego z 20 lokalami planowane jest na III kwartał 2013 r. W ofercie są mieszkania jedno- i dwupoziomowe o powierzchniach od 56 do 94 m kw. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a do mieszkań położonych na piętrze – tarasy. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w garaże. Ceny mieszkań kształtują się na poziomie od 280 tys. zł do 455 tys. zł brutto. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma APP-Projekt.

Chilli City powstaje w Tulcach przy ul. Fiołkowej, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Poznania i w bliskiej odległości (ok. 3 km) od węzła komunikacyjnego łączącego autostradę A2 z drogą krajową nr 11. W pobliżu samej inwestycji znajduje się zarówno kilka punktów handlowo-usługowych, jak i przedszkole oraz szkoła.