Ronson otrzymał pozwolenia na budowę trzech inwestycji w Warszawie

1136
Sakura III Ronson

Sakura III Ronson

Ronson Development otrzymał pozwolenia na budowę trzech warszawskich projektów: Sakura III na Mokotowie oraz Espresso II i Verdis III na Woli. Wszystkie trzy projekty, w których powstanie łącznie 427 mieszkań zostały wprowadzone do przedsprzedaży w czerwcu 2013 r. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na wrzesień 2013 r.

– Osiedla Sakura, Espresso i Verdis to obecnie projekty cieszące się największą popularnością w naszej ofercie. Zachęceni dobrymi wynikami sprzedaży w ramach tych inwestycji, zdecydowaliśmy się na przełomie pierwszego i drugiego półrocza 2013 r. wprowadzić do przedsprzedaży kolejne etapy tych projektówmówi Tomasz Łapiński, dyrektor finansowy w Ronson Development. – Obecnie w ofercie Ronsona znajduje się blisko 900 mieszkań. Baza ta ma się jeszcze powiększyć przed końcem roku za sprawą planowanego rozpoczęcia sprzedaży w nowych inwestycjach: MOKO, Tamka, Impressio II, Panoramika II oraz Chilli City III.

Sakura III to kolejny etap osiedla położonego przy ulicy Kłobuckiej na Mokotowie w Warszawie. W nowym budynku powstanie 145 mieszkań o powierzchniach od 34 do 99 m kw. Ceny lokali zaczynają się od 7100 zł za m kw. brutto. Zakończenie budowy planowane jest na I kw. 2015 r.

Espresso II to drugi etap osiedla zlokalizowanego przy ul. Jana Kazimierza na Woli w Warszawie. W nowej ofercie znajdują się 142 mieszkania o powierzchniach od 33 do 78 m kw. Ceny lokali zaczynają się od 6800 zł za m kw. brutto. Zakończenie budowy planowane jest na II kw. 2015 r.

Verdis III Ronson

Verdis III to trzeci etap osiedla położonego przy ul. Sowińskiego na Woli w Warszawie. W Verdis III znajdzie się 140 mieszkań o metrażach od 41 do 78 m kw. Ceny zaczynają się od 6800 zł za m kw. bru