Radom z kameralną zabudową Wars i Sawa

1075
Wars i Sawa Radom

Wars i Sawa Radom

Przy ulicy Warszawskiej 20 w Radomiu trwają intensywne prace nad kompleksem bliźniaczych bloków. Inwestycja Wars i Sawa, za którą odpowiada deweloper Budopol Delta, będzie składać się z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków.

Do dyspozycji lokatorów bloku Wars pozostanie 20 mieszkań w metrażach od blisko 40 do 100 mkw. i wariantach 2-, 3- i 4–pokojowych. Na parterze znajdą się również 3 lokale usługowe od prawie 61 do 82 mkw., a całość obsłuży cichobieżna winda. Dla mieszkańców przygotowano także 15 miejsc postojowych.
Budowa kompleksu została podzielona na II etapy. W ramach pierwszego trwają ostatnie roboty nad konstrukcjami żelbetonowymi przedostatniego i ostatniego piętra bloku Wars. Zamknięcie stanu surowego nastąpi w końcówce tego roku, zaś pierwsi lokatorzy odbiorą klucze do własnego M w maju 2017 r. Wówczas wystartuje też budowa drugiego obiektu – Sawa.
Budopol Delta zadbał, by Wars i Sawa kojarzyło się nie tylko z dobrym smakiem, ale było przy okazji zlokalizowane w dogodnym punkcie radomskiej metropolii. Układ komunikacyjny zapewnia dobre połączenie z centrum miasta, jak i z głównymi arteriami wylotowymi. W pobliżu osiedla znajdują się liczne miejsca rekreacyjne m.in. park im. Jacka Malczewskiego, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”, radomski Automobilklub oraz ważne obiekty infrastruktury, takie jak szkoły, ośrodki zdrowia, kościół, przystanki komunikacji miejskiej oraz punkty usługowo–handlowe, w tym nowa siedziba sądu i prokuratury.
Nowatorska zabudowa bloków skomponuje się zaś z dużą ilością zieleni, która otoczy teren budynku.
Mieszkania są już dostępne w przedsprzedaży.