Przy Woronicza – nowy adres na Starym Mokotowie

1106
Przy Woronicza

Przy Woronicza

Przy Woronicza to lokalizacja najnowszej inwestycji mieszkaniowej Grupo Lar usytuowana u zbiegu ulic Woronicza i Racjonalizacji.

Grupo Lar to deweloper, który ma już 50-letnie doświadczenie, działający w dziesięciu różnych krajach. Na warszawskim rynku mieszkaniowym znany jest już od 10 lat. Miejsce na najnowszą inwestycję Przy Woronicza wybrał uwzględniając komfort i potrzeby przyszłych mieszkańców.

Kameralnie i bezpiecznie

Deweloper wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych lokatorów zaplanował inwestycję, w ramach której w pierwszym etapie powstanie tylko jeden budynek. Będzie on miał dwie wysokości – 7 i 8 pięter – i pomieści 76 mieszkań. Będą to przede wszystkim nieduże lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 34 do 63 mkw., dogodne dla młodych małżeństw i pod wynajem. Każdy z nich będzie miał spory balkon, niektóre nawet 11-metrowy.
W podziemnej części zaplanowano parking – z tego poziomu będzie dojeżdżać na każde piętro winda. Budynek będzie miał zapewnioną ochronę i monitoring. Na dziedzińcu pojawi się sporo zieleni oraz plac zabaw.

Bezpieczny zakup

Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim, jednak wszystkim chętnym inwestor pomoże w wykończeniu, a także w uzyskaniu kredytu. System dokonywania wpłat jest tak pomyślany, by kupujący czuł się bezpieczny i nie obawiał się ryzyka utraty wkładu, a jednocześnie nie był obciążony finansowo na starcie. Dlatego na początek klienci wpłacają tylko 10 proc. ceny netto.
Wszystkie wpłaty trafiają na konto powiernicze zamknięte, z którego deweloper nie może pobrać wpłaconych zaliczek do czasu przeniesienia własności na klienta.
Harmonogram płatności pokrywa się z postępem prac na budowie.

Dojazd? Żaden problem!

Przyszli mieszkańcy powstającego budynku na zielonym i spokojnym Mokotowie przy ulicy Woronicza będą mogli korzystać ze wszystkich dostępnych środków komunikacji publicznej: autobusu, tramwaju i metra. Do znajdującej się w pobliżu inwestycji stacji Wierzbno można nawet dotrzeć pieszo (10 minut) lub dojeżdżając dwa przystanki tramwajem w niespełna 5 minut. Zaletą lokalizacji jest dostępność aż 14 linii tramwajowych, które pozwalają dojechać bez przesiadki do każdej dzielnicy Warszawy. Dzięki niezależnym od korków tramwajom i częstotliwości, z jaką kursują pociągi metra poruszanie się po stolicy przestaje być jakimkolwiek problemem.
Dla osób zmotoryzowanych walorem jest szybki dojazd do drogi ekspresowej S79 umożliwiającej bezpośrednie połączenie z lotniskiem im. Fryderyka Chopina i dojazd do autostrady.
Budowa rozpoczęła się w lipcu. Termin zakończenia prac i oddania mieszkań do użytku planowany jest na 30 września 2016 roku.