Powiększanie przestrzeni

1098
Apartamenty solna gotowe

Apartamenty solna gotowe

W ostatnią sobotę miłośnicy ciekawej architektury i mieszkania w centrum mogli zapoznać się z ofertą Apartamentów Solna. Elegancki budynek wykończony czerwoną, klinkierową cegłą, przypominający kamieniczki z Manhattanu, otworzył swoje podwoje dla zwiedzających.

Deweloper MORYSON Development organizował w tym dniu Drzwi Otwarte, dzięki którym potencjalni klienci mogli osobiście poznać atuty tej inwestycji i skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej.
Niezaprzeczalnym walorem tej inwestycji jest lokalizacja. Położenie, przy jednej z głównych ulic Poznania, z pewnością zapewni przyszłym mieszkańcom doskonałą komunikację z pozostałą częścią miasta, a zaciszne zaułki ulicy Nowowiejskiego pozwolą na relaks i spokój. Okoliczne sąsiedztwo sądów jak i kancelarii prawnych podnosi dodatkowo prestiż tego miejsca.
Deweloper Moryson Development zaplanował w budynku 16 mieszkań o różnych metrażach (od 38 do 58 m kw.) i wysokim standardzie wykończenia, dbając przy tym o najmniejszy detal. Na ostatnim piętrze znalazł się luksusowy penthouse, natomiast pod całym budynkiem wygodne hale garażowe dla mieszkańców.
Apartamenty solna12 wnętrze1
Szczególnym zainteresowaniem podczas Drzwi Otwartych cieszyły się konsultacje z projektantem wnętrz, który doradzał, w jaki sposób połączyć sąsiadujące mieszkania, by stworzyć większe apartamenty. Projekt i realizację przebudowy deweloper oferuje w cenie apartamentów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększa się nie tylko powierzchnia, ale też komfort mieszkania.

Autor: Moryson Development