Posnania przyjazna dzieciom!

1223

Posnania została uznana za jeden z najlepszych obiektów dostosowanych do potrzeb rodzin z dziećmi. To kolejne wyróżnienie podkreślające unikatową ofertę obiektu. Od początku czerwca Posnania wprowadziła dodatkowe udogodnienie dla rodzin z dziećmi, poszerzając rodzinną strefę parkowania o dodatkowe 23 miejsca.

Na podstawie badania przeprowadzonego przez Colliers International, w ośmiu największych aglomeracjach handlowych w kraju, Posnania została uznana za najbardziej przyjazny rodzinom obiekt handlowy w Wielkopolsce. Analiza składała się z trzech elementów – inspekcji obiektu, wywiadów z zarządcami i właścicielami wybranych centrów handlowych oraz ankiet wśród grupy 1 000 mieszkańców wybranych ośrodków miejskich mających dzieci w wieku do lat 12 i regularnie odwiedzających galerie handlowe. – To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby dostosować naszą ofertę do potrzeb rodzin z dziećmi. Dzięki wyjątkowym wydarzeniom, szerokiej kolekcji marek rodzinnych oraz dedykowanym usługom dodatkowym jesteśmy liderem rynku – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii.

OFERTA „SZYTA NA MIARĘ” OCZEKIWAŃ

Od 1 czerwca klienci Posnanii mogą korzystać z powiększonej strefy rodzinnego parkowania. Obecnie to 43 dedykowane miejsca parkingowe, zlokalizowane bezpośrednio przy wejściu do budynku. Są szersze, dzięki czemu łatwiej jest wypakować i zapakować wózek dziecięcy oraz zakupy. – To tylko jedno z istotnych udogodnień dla rodzin z dziećmi, jakie oferuje Posnania. Naszym wyróżnikiem jest dedykowana strefa dla najmłodszych z interaktywnym placem zabaw oraz unikalna przestrzeń Home Sweet Home, pełna książek, kolorowanek i zabawek – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Do dyspozycji klientów mamy także nieodpłatne wypożyczenie wózka spacerowego oraz opaski tożsamości dla dzieci, przestronne pokoje rodzinne czy możliwość zorganizowania urodzin oraz opieki nad dziećmi – dodaje.

POSNANIA DLA ROWERZYSTÓW

Posnania to również jedno z najbardziej przyjaznych miejsc dla rowerzystów w regionie. Wokół obiektu powstało ponad 6 km ścieżek rowerowych, a wszyscy miłośnicy jednośladów mogą korzystać z zadaszonych parkingów rowerowych, szatni i suszarni dedykowanej rowerzystom oraz dwóch samoobsługowych punktów serwisowych. Nowością jest podziemny, monitorowany, parking rowerowy na 20 miejsc, którego inauguracja odbędzie się tuż przed 4 edycją największej miejskiej imprezy rowerowej organizowanej przez Posnanię – Posnania Bike Parade. W sąsiedztwie Posnanii znajduje się również stacja roweru miejskiego.

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.