Piasta Park – nowa inwestycja Wawel Service

1306
Piasta Park gora

Piasta Park gora

Kolejny krakowski projekt Wawel Service ulokowany zostanie w sąsiedztwie parku rekreacyjnego otaczającego Fort Mistrzejowice. Deweloper zaplanował tu 224 mieszkania. Sprzedaż już ruszyła.

Dziewięciokondygnacyjny obiekt powstanie u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici w Mistrzejowicach. Znajdą się w nim lokale od 28-metrowych kawalerek do 65-metrowych apartamentów. Wszystkie lokale będą mieć tarasy lub loggie. Na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe oraz mieszkania z przydomowymi ogródkami. W części podziemnej zaplanowano wielostanowiskowy garaż dla mieszkańców oraz kompleks komórek lokatorskich.
Koncepcja architektoniczna powstała w krakowskiej pracowni B2 Studio. Budynek swoim kształtem utworzy literę U. Wewnątrz powstałego w ten sposób dziedzińca powstanie rekreacyjna, zielona przestrzeń oraz wydzielone ogródki dla mieszkańców. W budynku zostaną zamontowane cichobieżne windy, które komunikować będą wszystkie kondygnacje, również poziom garażu.
W pobliżu znajdują się ścieżki do spacerów i joggingu, boiska sportowe oraz place zabaw dla dzieci. W niedalekiej odległości znajdują się również m.in. zbiornik wodny Zesławice, Planty Bieńczyckie oraz Batowice.
Mistrzejowice od dawna uważane są za atrakcyjne tereny północy Krakowa,  nie tylko dzięki sporej ilości zieleni oraz  terenów rekreacyjnych. W okolicy znajdują się również liczne punkty usługowe, takie jak supermarkety, gabinety stomatologiczne, apteka i wiele innych. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do szkół, przedszkoli oraz ośrodków zdrowia wraz z leżącym w sąsiedztwie szpitalem im. Rydygiera.
Prace budowlane mają ruszyć po wakacjach, a termin realizacji zaplanowano na III kwartał 2017 roku. Piasta Park to druga inwestycja Wawel Service wprowadzona do sprzedaży w Krakowie w tym roku. Wcześniej do oferty trafiła inwestycja Zawiła na Klinach.
Niektóre mieszkania w inwestycji będą dostępne w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Ceny zaczynają się od 3999 zł/m kw.