Penthouse z widokiem na Poznań

1470
Moryson Penthouse 2

Moryson Penthouse 2

Znamy z amerykańskich filmów taki kadr, w którym rozsuwają się drzwi windy i przed wchodzącym rozpościera się luksusowo urządzone wnętrze apartamentu na ostatnim piętrze. Ogromna, otwarta przestrzeń, okna od podłogi do sufitu i zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta… Film? Niekoniecznie…

Takie wrażenia czekają na nabywcę luksusowego penthouse’u w najnowszej inwestycji Moryson Development – Apartamenty Solna w Poznaniu. Elegancki budynek wykończony cegłą klinkierową architekturą nawiązuje do kamienic nowojorskiego Manhattanu z przełomu XIX i XX wieku. Usytuowanie w samym sercu Poznania przy ulicy Solnej zapewnia doskonałą komunikację z pozostałą częścią miasta. Z drugiej strony mamy – dla równowagi – zaciszne zaułki ulicy Nowowiejskiego, skąd spacerkiem można dojść na Stary Rynek.
Na ostatnim piętrze znajduje się luksusowy penthouse o powierzchni niemalże 200 m kw., z którego roztacza się niepowtarzalny widok na panoramę centrum miasta. Otwarta, przeszklona przestrzeń daje duże możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza. Przestronna kuchnia z widokiem na okoliczne kamieniczki połączona z salonem, czy łazienka z sypialnią – tu ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Wyposażenie apartamentu w system klimatyzacji oraz dodatkowa izolacja wełną mineralną gwarantuje, że nawet w upalne dni będzie w nim przyjemnie i chłodno.
Na niższych piętrach są mieszkania o mniejszych metrażach, które z powodzeniem można łączyć, uzyskując w ten sposób przestronny apartament o powierzchni przynajmniej 100 m kw. W podziemiach natomiast znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Okoliczne sąsiedztwo sądów jak i kancelarii prawnych podnosi prestiż lokalizacji, a otaczająca zieleń, wysokie drzewa pozwalają na odpoczynek nawet w środku miasta.

www.moryson.pl

Autor: Moryson Development