PartnersPol Group w Teresinie

1675

PartnersPol Group zagości w MLP Teresin. Firma logistyczna zamówiła 22,2 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. Przekazanie PartnersPol Group gotowego obiektu planowane jest w styczniu 2019 roku. W transakcji pośredniczyła firma AXI IMMO.

PartnersPol Group podpisała umowę z MLP Group dotyczącą najmu 22,2 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Teresin. Z tego około 200 m2 przeznaczone będzie na cele socjalne i biurowe. Dostarczenie zamówionej powierzchni planowane jest w styczniu 2019 roku. W transakcji doradzała najemcy firma AXI IMMO.

PartnersPol Group oferuje pełny zakres usług logistycznych. Specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i krajowym, magazynowaniu oraz usługach co- packingu. Posiada ponad 80 000 m2 powierzchni magazynowych w dogodnych lokalizacjach. Indywidualnie dopasowane projekty logistyczne, różnorodny tabor drogowy, profesjonalna obsługa oraz 20 letnie doświadczenie w branży transportowej gwarantuje klientom bezpieczeństwo, rzetelność oraz terminowość dostaw.

    „Park MLP Teresin jest świetnie zlokalizowany w centralnej Polsce oraz w pobliżu kluczowej dla wielu przedsiębiorstw aglomeracji warszawskiej. Centrum jest szczególnie popularne wśród firm dystrybucyjnych i logistycznych. Park ma wciąż duży potencjał do rozbudowy, dzięki czemu możemy odpowiadać na duże zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców” – powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A.

    MLP Teresin jest nowoczesnym centrum, docelowo składał się będzie z 6 hal magazynowych o powierzchni 140 tys. m2. Park powstaje na terenie 37 hektarów. MLP Teresin zlokalizowany jest w Gnatowicach Starych w gminie Kampinos, 45 km na zachód od centrum Warszawy, w pobliżu drogi nr 92 łączącej Warszawę z Poznaniem oraz 20 km od autostrady A2 i węzła Wiskitki.