ParKKing nowa marka handlowa URBANO

1180
Aldi Świdnica realiz

Aldi Świdnica realiz

Biuro dokumentacji projektów deweloperskich URBANO z Poznania poinformowało, że do realizacji inwestycji komercyjnych polegających na budowie wolno stojących obiektów usługowych, od 4 kwartału roku 2015 biuro będzie używać nazwy PARKKING.

URBANO działa na rynku inwestycji budowlanych od 2005 roku. Grupa firm powiązanych z URBANO realizuje inwestycje w obszarach mieszkaniowych, przemysłowych i komercyjnych. Miejskie projekty mieszkaniowe oznaczane są marką Willa Urbano, projekty podmiejskie – Chateau Village, industrialne – BOP.
Teraz przyszedł czas na komercję – mówi Rafał Gorączniak, prezes URBANO. – W różnych konfiguracjach biznesowych przyczyniamy się do powstawania obiektów handlowych na terenie kraju. Współpracując na rynku nieruchomości i inwestycji z firmami z branży, czy to świadcząc usługi akwizycji nieruchomości, usługi urbanistyczne, usługi projektowe, czy doradztwa prawnego, doprowadziliśmy do powstania kilkudziesięciu sklepów. Pierwszy sklep przy moim udziale powstał w Śremie, co prawda wtedy pracowałem na umowie o pracę w koncernie REWE, ale faktem jest, że moja akwizycja poskutkowała zbudowaniem sklepu pod marką Minimal.
Z udziałem URBANO zbudowano miedzy innymi sklepy spożywcze i galerie handlowe w Bolkowie, Gdyni, Kozichgłowach, Legnicy, Lubinie i Łukowie oraz w Piotrkowie Tybunalskim, Radomiu, Sieradzu, Starachowicach, w Środzie Wielkopolskiej i Świdnicy, we Wrześni, Złocieńcu oraz dwa w Żyrardowie. Firma prowadzi postępowania administracyjne dla inwestycji handlowych w Pułtusku, Kłodawie oraz w Kozichgłowach pod Poznaniem. Prowadzone są także rozmowy o inwestycjach handlowych w Skierniewicach, Nowym Tomyślu i Wągrowcu.
Aldi Świdnica wizURBANO specjalizuje się w tworzeniu strategii optymalnego funkcjonowania nieruchomości, opracowaniach dokumentacji projektów deweloperskich oraz w marketingu nieruchomości i obsłudze inwestycji. Zespoły nowych obiektów handlowych realizowane we współpracy URBANO będą od tej pory nosiły nazwę PARKKING.
ParKKing to nowy format placówki handlowej. Zmieniający się rynek oraz duże nasycenie powierzchniami handlowymi wymuszają konieczność zmian w strukturze najemców w małych obiektach handlowych. Udział w placówce handlowej ParKKing jest podobny do większych obiektów tego typu, a jego struktura opiera się na sklepie spożywczym, sklepie z ofertą dziecięcą i artykułami sportowymi oraz sklepie z ofertą wyposażenia wnętrz. O popularności podobnych małych i przyjaznych obiektów handlowych świadczy wysokie zadowolenie klientów oraz niski procent pustostanów.
Placówki handlowe ParKKing projektowane są jako mini centra handlowe o powierzchni 1800-3600 m kw. w miejscowościach do 60.000 mieszkańców. Wśród projektów dominują lokalizacje obiektów wygodnych, położonych przy większych sklepach specjalistycznych, stacjach paliw lub obiektach użyteczności publicznej o dużym znaczeniu lokalnym. Jednopoziomowe obiekty z pasażem wewnątrz mieszczącym dopasowaną do potrzeb lokalnego rynku ofertą uzupełaniającą taką jak: cukiernie, kwiaciarnie, restauracje, biura podróży, sklepy z alkoholem i napojami będą idealnym połączeniem z podstawową ofertą handlową ParKKing.
Szerokie i wygodne miejąca parkingowe oraz odpowiednia ich liczba są znakiem firmowym tego nowego formatu handlowego.

ParKKing logo urbano logo nowe