Outlet Białystok powstanie w Galerii Podlaskiej

1130
Outlet Białystok

Outlet Białystok

Realizacja centrum wyprzedażowego w Białymstoku może się rozpoczynać – inwestor otrzymał pozwolenie na budowę.

 

Wielkie centrum wyprzedażowe zbuduje firma BOIG – The Blue Ocean Investment Group.
Centrum wyprzedażowe powstanie przy ul. Wysockiego 67, czyli w Galerii Podlaskiej, dla której rewitalizacja to szansa na przyciągnięcie większej grupy klientów. Inwestor liczy nie tylko na kupujących z Białegostoku, ale z całego regionu oraz przybyszy z Białorusi, Litwy i Rosji. W zasięgu 90 minut jazdy samochodem jest 1,2 mln potencjalnych klientów.
Outlet Białystok będzie miał powierzchnię 13 tys. mkw i parking na 500 samochodów. W ofercie znajdą się produkty znanych sieci outdoorowych, odzieżowych i sportowych (w sumie ponad 80 punktów), w tym: Jysk, Carrefour, Rossmann, Adidas, Reebok, 4F, Ski Team, Molton. Nadal na miejscu będzie hipermarket Carrefour, do tego będzie obszar gastronomiczny oraz punkty usługowe. Jak podaje inwestor w materiałach – to pierwszy taki obiekt wyprzedażowy w północno-wschodniej Polsce.
The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od dekady świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Otwarcie outletu zaplanowano na listopad 2013 roku.