Otwarcie domu pokazowego na osiedlu Dalia

1026
Dalia

Dalia

DOM.developer już w najbliższą sobotę – 20 kwietnia – otworzy dom pokazowy na Osiedlu Dalia we Wrocławiu w ramach dni otwartych. Na gości organizator czeka na osiedlu Pawłowice pomiędzy godziną 11 a 15. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć nie tylko samą inwestycję, ale także dostępne w sprzedaży gotowe lokale oraz spędzić miło czas przy grillu w niemalże rodzinnej atmosferze.

 

Na przykładzie domu pokazowego DOM.developer zaprezentuje możliwości aranżacyjne jakie daje dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 150 m kw. Całość w pełni dostosowano do potrzeb klientów, szczególnie aktywnych rodzin, które przywiązują uwagę do komfortu i życia blisko centrum w otoczeniu natury.
Dom pokazowy stanowi okazję do jeszcze lepszego poznania inwestycji. Pomaga nie tylko wyobrazić sobie przyszłe lokum, ale przede wszystkim pozwala poczuć klimat i przestrzeń jaką oferuje nasze osiedle. To z pewnością ułatwi naszym klientom podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie – mówi Alicja Czajer-Puchalska, specjalistka ds. sprzedaży w DOM.developer.
Dalia to inwestycja w 100 procentach zrealizowana. Wyróżnia się estetyczną architekturą i funkcjonalnym zagospodarowaniem przestrzeni. Każdy segment mieści na parterze przestronny salon o powierzchni 37 mkw. oraz kuchnię z panoramicznym oknem i spiżarnią. Na piętrze znajdują się 3 wygodne sypialnie oraz duża łazienka. Na zewnątrz – taras z wyjściem do ogrodu. W oferowanym przez dewelopera standardzie dostępne są schody prefabrykowane, piec gazowy, bojler oraz instalacja pod kominek.
W sprzedaży zostały mieszkania willowe z garażem i ogródkiem o powierzchni ok. 130 mkw. oraz ok. 150 mkw., w cenie od 499.000 zł. brutto.
Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli osobiście wejść do wszystkich dostępnych w ofercie segmentów, porozmawiać ze sprzedawcą, doradcą finansowym oraz zbadać swoją zdolność kredytową. DOM.developer zadbał również o atrakcje towarzyszące. Nie zabraknie serwowanych potraw z grilla, przeznaczonych dla wszystkich odwiedzających osób.

Więcej szczegółów na temat inwestycji można odnaleźć na www.domdeveloper.com.pl

DOM.developer istnieje od 2004 roku. Firma prowadzi działalność w obrębie lokalnego wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Ze względu na jego dużą chłonność i atrakcyjne perspektywy rozwoju w najbliższych latach DOM.developer stawia sobie za cel sprostać żądaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Od 2010 roku firma należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). Obecnie posiada aż 9 inwestycji zrealizowanych i 2 w trakcie realizacji.