Ostatnie małe mieszkania w ofercie DKF Mokotów

1089
DKF Mokotów Nickel Development1

DKF Mokotów Nickel Development1

Ostatnie 2 kawalerki oraz 11 mieszkań dwupokojowych czeka w DKF Mokotów na klientów zainteresowanych lokalizacją w bliskim sąsiedztwie centrum Warszawy. Niespełna 7 miesięcy przed zakończeniem budowy Nickel Development sprzedał już prawie 75 proc. mieszkań.

Najmniejsze 30-metrowe lokale przy ul. Bobrowieckiej 11 kosztują 305 tys. zł brutto. Ceny w warszawskiej inwestycji spółki zaczynają się od 7,9 tys. zł brutto za m kw. Sprzedaż DKF Mokotów prowadzi na wyłączność spółka Home Broker.
Poznańska firma Nickel Development sprzedała już 107 ze 146 mieszkań w DKF Mokotów, inwestycji powstającej na warszawskim Dolnym Mokotowie. Inspirowany tematyką filmową obiekt przy ul. Bobrowieckiej 11 od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy wykupili już wszystkie największe, czteropokojowe lokale oraz większość najmniejszych mieszkań. W ofercie dewelopera pozostały 2 ostatnie 30-metrowe kawalerki oraz 11 lokali dwupokojowych o powierzchni 43-48 m kw. Ich ceny zaczynają się od 305 tys. zł brutto. Budowa DKF Mokotów zakończy się w sierpniu 2014 r.
W ofercie DKF Mokotów nie mamy już praktycznie największych i najmniejszych lokali. Jednakże w dalszym ciągu są jeszcze dostępne bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania trzypokojowe – wyjaśnia Karolina Jarkowska, doradca ds. nieruchomości w Home Broker.Szczególnie polecam mieszkania o metrażu 66 m kw. wyposażone w taras, a niektóre dodatkowo także w prywatny ogródek. Warto rozważyć ich zakup nie tylko ze względu na bliskość centrum Warszawy, ale także wyjątkowo korzystną cenę. W tej części miasta ceny ofertowe mieszkań sprzedawanych na rynku pierwotnym kształtują się na poziomie od około 8,4 tys. zł za m kw., natomiast wspomniane przez mnie lokale w inwestycji Nickel Development można nabyć już po 7,9 tys. zł.
Niespełna 7 miesięcy przed zakończeniem budowy deweloper sprzedał prawie 75 proc. oferowanych w DKF Mokotów mieszkań. Do osiągnięcia tak wysokiego tempa sprzedaży przyczyniła się z pewnością doskonała lokalizacja obiektu, zapewniająca m.in. łatwy dojazd do centrum miasta oraz sąsiedztwo wielu punktów handlowo-usługowych i terenów zielonych, jak również dostępność oferty Nickel Development dla szerokiego grona klientów.

DKF Mokotów budowa1

Wszystkich zainteresowanych nowymi mieszkaniami w bliskim sąsiedztwie centrum Warszawy serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Bobrowieckiej 11. Bezpośrednio na terenie inwestycji można nie tylko uzyskać wszystkie informacje dotyczące oferowanych w DKF Mokotów lokali, ale także zobaczyć bryłę nowo powstającego budynku – mówi Magda Deszczyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu Nickel Development.Prace budowlane przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. W grudniu ubiegłego roku budowa osiągnęła stan surowy otwarty. Wykonana została już także cała zewnętrzna infrastruktura techniczna obsługująca budynek. Obecnie montujemy stolarkę okienną, a wewnątrz budynku trwają prace związane z instalacjami wewnętrznymi oraz częściowo również prace tynkarskie. Powstaje także elewacja zewnętrzna obiektu, który został zaprojektowany w warszawskiej pracowni architektonicznej SOON Architekci.
DKF Mokotów to siedmiokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajdzie się łącznie 146 mieszkań o metrażach od 28 do 84 m kw. oraz dwupoziomowa hala garażowa. Na terenie inwestycji powstaną także oryginalne tereny zielone, ogrody oraz plac zabaw dla najmłodszych. Nazwa i projekt budynku zostały zainspirowane bliskim sąsiedztwem Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych oraz Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Motywy filmowe, w tym fragmenty perforowanej taśmy filmowej, pojawią się we wnętrzach DKF Mokotów oraz na elementach małej architektury.

Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji dostępne są na stronie www.dkfmokotow.pl, w biurze sprzedaży przy ul. Bobrowieckiej 11 w Warszawie oraz w oddziałach firmy Home Broker w całej Polsce.