Ostatnie gotowe mieszkania na Dobrym Osiedlu we Wrocławiu

1102
Dobre Osiedle-fot. Rafin

Dobre Osiedle-fot. Rafin

Dobre Osiedle to nowoczesny kompleks mieszkalny, zlokalizowany na Zakrzowie, w północnej części Wrocławia. Inwestycja, adresowana głównie do młodych osób, jest gotowa, a w sprzedaży pozostało 30 proc. mieszkań, w specjalnej cenie od 4900 zł za mkw.

Dobre Osiedle to miejsce dla młodych osób, które poszukują niedużego, często pierwszego mieszkania: jedno-, dwu- lub trzypokojowego. Kupujący mają do wyboru mieszkania o zróżnicowanych metrażach: od 39 do 67 mkw. z balkonami lub ogródkami. Istnieje również możliwość nabycia miejsca parkingowego, na parkingu podziemnym. Nowością są garaże z podwójnymi miejscami postojowymi z podnośnikami oraz wyposażone w system czujników, który pozwala parkować także samochodom z instalacją LPG. Całość została zaprojektowana tak, aby zapewnić lokatorom komfort, wygodę i poczucie prywatności. Tuż obok budynków znajduje się plac zabaw, a w najbliższym otoczeniu – liczne ścieżki spacerowe i rowerowe.
Osiedle zaprojektowane jest z myślą o osobach, które pragną połączyć życie zawodowe z możliwością odpoczynku i relaksu we własnym lokum. Sąsiedztwo Lasu Zakrzowskiego tworzy przyjazne, zielone otoczenie dla inwestycji, która pozostaje w wygodnym oddaleniu od jego centrum, na tyle jednak blisko, żeby móc szybko dojechać do pracy lub szkoły, czy też zrobić zakupy w Centrum Handlowym Korona.
Dobre Osiedle położone jest w zacisznym rejonie Wrocławia, ale jednocześnie stosunkowo blisko największych arterii komunikacyjnych: drogi krajowej nr 8, obwodnicy autostradowej Wrocławia drogi S8, wschodniej obwodnicy Wrocławia oraz Trasy Olimpijskiej.

fot. Rafin