Osiedle Zodiak 3 – cisza i spokój na Krzykach

1023
osiedle Zodiak 3 Krzyki

osiedle Zodiak 3 Krzyki

W cichej i spokojnej wrocławskiej dzielnicy Krzyki przy ulicy Wierzyńskiego i2 Development postawi kompleks 12 budynków w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. W każdym z takich domów na Osiedlu Zodiak 3 miejsce do życia znajdą cztery rodziny.

Deweloper rozpoczął już sprzedaż segmentów mieszkalnych. Do każdego przynależeć będzie ogródek – kawałek własnego krajobrazu i przestrzeni do relaksu na świeżym powietrzu.
Okolica zaprasza szukających wolniejszego tempa życia, ale pragnących mieszkać w granicach miasta. Inwestycja Osiedle Zodiak 3 jest propozycją dla rodzin z dziećmi i osób ceniących kameralny klimat. Projekt zakłada 48 funkcjonalnych i komfortowych segmentów mieszkalnych o powierzchni użytkowej 75 m kw. Do każdego z lokalu dodatkowo przynależy poddasze.
Południowa część miasta jest bardzo lubiana przez wrocławian dzięki łatwej komunikacji ze ścisłym centrum oraz dostępem do A4. Deweloper ostrzegł potencjał dzielnicy i dlatego zlokalizował tu swą inwestycję. Będzie graniczyć z terenem, który w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczono na zieleń parkową. Osiedle Zodiak 3 powstanie wśród istniejącej już zabudowy jednorodzinnej.
Lokalizacja osiedla umożliwia szybki dojazd do autostradowej obwodnicy miasta. W odległości 10 minutowego spaceru znajdują się lokale handlowo-usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Kilka minut jazdy samochodem dzieli osiedle od parku Klecińskiego, czy Południowego.
Ceny segmentów wahają się od 423.000 do 465.340 zł – w zależności od położenia i wielkości działki. Obecnie kilka z nich w promocji oferowanych jest po 399.000 zł. Część mieszkań została objęta programem MdM.
Termin zakończenia inwestycji planowany jest na IV kwartał 2016 roku.