Osiedle Nowy Początek w Lublinie ma pozwolenie na użytkowanie

1198
Nowy Początek Lublin 1

Nowy Początek Lublin 1

Na Osiedle Nowy Początek mogą wprowadzać się pierwsi mieszkańcy. W kwietniu, osiedle przy ul. Strzeszewskiego 13/15 w Lublinie uzyskało pozwolenie na użytkowanie. Obecnie w sprzedaży są ostatnie, wolne lokale.

Na Osiedlu Nowy Początek przy ul. Strzeszewskiego 13/15 znalazły się mieszkania w bardzo popularnych na rynku metrażach od ok. 25 do 78 mkw., od jedno- do trzypokojowych.
Na etapie budowy zostało sprzedanych 80 proc. mieszkań. Obecnie w sprzedaży są ostatnie wolne lokale. Z dostępną ofertą można zapoznać się w biurze sprzedaży inwestycji oraz na jej terenie (po wcześniejszym umówieniu się).
Budynki są kameralne, czterokondygnacyjne, z balkonami i loggiami. Wewnątrz kompleksu powstaną enklawy zieleni z krzewami oraz alejki spacerowe. Całość dopełnią starannie dobrane elementy małej architektury.
Autorem projektu Osiedla Nowy Początek jest pracownia architektoniczna SDA Szcześniak-Denier Architekci, specjalizująca się w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wśród ich realizacji znajdują się m.in. Osiedle Atmosfera, Osiedle Leśne i Osiedle Banderii w Warszawie.
—————————————————————————————————————–
NAP Invest Group jest inwestorem i deweloperem osiedli mieszkaniowych i obiektów handlowych na terenie całego kraju.

Obok Osiedla Nowy Początek, drugim projektem firmy w Lublinie jest Osiedle Nowy Przylądek, zlokalizowane w centrum, przy ul. Północnej. Autorem projektu jest biuro Fiszer Atelier 41, kierowane przez znanego architekta, Stanisława Fiszera, który ma na koncie realizacje w Polsce i we Francji. Wśród nich znajdują się m.in. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, renowacja Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim, czy gmach Archiwów Narodowych w Paryżu.