OMEGA MOKOTÓW – kolejny etap budowy

1161
omega mokotow wiz

omega mokotow wiz

Inteligentny apartamentowiec OMEGA MOKOTÓW warszawskiego dewelopera TYNKBUD1 wkroczył w nową fazę budowy. Mury konsekwentnie pną się do góry – powstają kondygnacje +3 oraz +4. W trzecim tygodniu lipca na teren budowy wkroczą murarze.

Jednocześnie z postępem prac budowlanych, firma wprowadza atrakcyjne promocje dla potencjalnych przyszłych mieszkańców osiedla.
OMEGA MOKOTÓW w swoim ostatecznym kształcie będzie się składać z 21 mieszkań o metrażach od 43 do 87 m kw. Budynek powstaje na warszawskim Mokotowie przy ulicy Szturmowej 15. Deweloper zaplanował w nim m.in. własny światłowód, strefę wi-fi w holu wejściowym, możliwość skomunikowania wszystkich urządzeń elektrycznych znajdujących się w lokalu, system kontroli zużycia energii, zintegrowane z nim termostaty grzejnikowe, możliwość sterowania roletami oraz oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym, czujniki ruchu uruchamiające urządzenia elektryczne itp.
Budowa rozpoczęta została w lutym, do końca czerwca powstała płyta fundamentowa, kondygnacja -1 oraz +2. Obecnie budowane są kondygnacje +3 i +4. Oddanie budynku do użytkowania przewidziane jest na 1 kwartał 2017 roku.
Równocześnie w branży deweloperskiej rozpoczął się okres wakacyjnych promocji, które objęły m.in. powstający przy Szturmowej 15 apartamentowiec. TYNKBUD1 ujawnił i obniżył część cen mieszkań wchodzących w skład inwestycji OMEGA MOKOTÓW. Do tej pory dokładne ceny można było poznać kontaktując się z deweloperem bezpośrednio. Obecnie wiadomo już, że w przypadku części apartamentów cena waha się między 9.000 a 10.000 zł za m kw. Promocyjne ceny to 8.200-8.500 zł za metr.