Oaza Piątkowo z J. W. Construction

1301
Oaza Piątkowska 3

Oaza Piątkowska 3

 Inwestowanie w Poznaniu rozpoczęła znana warszawska deweloperska spółka giełdowa J. W. Construction. Zespół mieszkaniowy ulokowany jest na Piątkowie przy ul. Jaroczyńskiego.

 Oaza Piątkowo, bo taką nazwę nadano inwestycji, to funkcjonalnie zaprojektowany kompleks dwóch 6-piętrowych segmentów wielorodzinnych. Deweloper oferuje 183 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 29 do 100 m kw. Budynki wyposażono w dwa poziomy podziemnych garaży oraz w 79 komórek lokatorskich o powierzchni od 1,69 do 6 m kw.

Zielony klimat osiedla tworzą ogródki przynależne do lokali znajdujących się na parterze. Z kolei wszystkie pozostałe mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają tarasy, balkony lub loggie. Okna wielu mieszkań wychodzą na centralny ogród bądź okoliczne tereny zieleni. Kręta dróżka doprowadzi mieszkańców do placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Ceny mieszkań znajdują się w przedziale 5060-5800 zł/m kw. (te najtańsze kwalifikują się do programu Rodzina na Swoim). Za miejsce w hali garażowej zapłacić trzeba 20.000 zł brutto, a za metr kw. komórki – po 1140 zł.

Oaza Piątkowo ma być gotowa w I kwartale 2014 r.