Nowy etap City Park w Łodzi

1157
City Park Lodz 1

City Park Lodz 1

Polnord rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu inwestycji City Park, w którym powstanie 115 lokali o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach.

 

City Park to elegancki kompleks 6 budynków mieszkalnych, realizowany wieloetapowo przez czołowego trójmiejskiego dewelopera – Polnord SA. Inwestycja mieści się przy ulicy Lucjana Żeligowskiego 43, niedaleko od centrum Łodzi, blisko wyższych uczelni i punktów handlowych.
Osiedle, zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Piotra Bilińskiego, mieści najbardziej poszukiwane na rynku mieszkania: jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych. Budynki City Park mają od sześciu do trzynastu kondygnacji naziemnych oraz dwupoziomową kondygnację podziemną, przeznaczoną na garaż.
W kolejnym etapie inwestycji powstaną lokale o powierzchni od 25 do 81 m kw. Doskonale zaprojektowane, nowoczesne mieszkania o funkcjonalnych rozkładach posiadają oddzielne, widne kuchnie, o które coraz częściej pytają klienci, a ponadto słoneczne balkony, a na parterach – własne ogródki.
Polnord zadbał o wysoki standard projektu, dlatego City Park charakteryzują między innymi unikatowe, ponad 2-metrowe, pięciokomorowe okna. Zapewnione w standardzie wykończenie mieszkań daje klientom realne korzyści finansowe. Mieszkania będą posiadały pomalowane tynki gipsowe, kamienne parapety, płytki na balkonach, biały osprzęt elektryczny, grzejniki, video-domofony i drzwi antywłamaniowe. Zastosowane nowoczesne technologie zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną mieszkań.
Zakończenie powstającego budynku A3 planowane jest pod koniec 2016 roku.
City Park to popularna wśród łodzian inwestycja, w której sprzedano już 300 lokali. Eleganckie osiedle City Park to zespół ogrodzonych i całodobowo chronionych budynków, z zielonym i cichym patio. Na parterach budynków znajdują się lokale usługowe, osiedle ma zadbaną zieleń i własny, bezpieczny plac zabaw. Położenie City Parku w dzielnicy Polesie umożliwia łatwy i szybki dojazd do najważniejszych punktów miasta, w tym do: Akademii Medycznej, Uniwersytetu Łódzkiego, Aquaparku, Ogrodu Botanicznego, Manufaktury. Mieszkańcy mogą korzystać z komunikacji miejskiej, ale by dostać się do centrum Łodzi wystarczy 15-minutowy spacer ulicami miasta.

Polnord SA to firma o trzydziestoośmioletnim doświadczeniu w działalności inwestycyjnej, deweloperskiej i budowlanej. Od 1999 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient–deweloper. Polnord SA – właściciel banku ziemi jednego z największych wśród polskich deweloperów – realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i we Wrocławiu. W ofercie spółki znajdują się gotowe mieszkania, apartamenty i lokale usługowo-biurowe.