Nowe Kolibki zapraszają

1436

Enklawa to słowo, które niemal idealnie definiuje ducha oraz klimat Nowych Kolibek.

W niewiarygodnie bliskiej odległości od centrum Gdyni i Sopotu, osiemset metrów od niebieskiego Bałtyku i w środku zielonego morza lasu, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego powstało osiedle, które wymyka się jakimkolwiek porównaniom. Dedykowane wyznawcom slow life, koneserom absolutnego spokoju a przy tym wygody i elegancji, zaprasza przyszłych mieszkańców na dni otwarte. Osiedle można będzie oglądać 13 i 14 października od godz. 10.00 do 15.00.

CISZA I SPOKÓJ

Nowe Kolibki, to kompleks budynków dwupiętrowych i zaprojektowanych tak, aby idealnie współistnieć z otoczeniem. Przeszklenia zapraszają do wnętrz las, liczne balkony i tarasy pozwalają na relaks z szumem drzew i wody spływającej z osiedlowej kaskady w tle. Szczególnego wymiaru osiedle nabiera wieczorem, gdy specjalnie zaprojektowane dyskretne oświetlenie wydobywa walory architektury i krajobrazu Nowych Kolibek.

NATURALNE PIĘKNO

Architektura budynków robi wrażenie. Oszczędna estetyka i elegancja, charakterystyczne dla realizacji Invest Komfort, idą w parze z funkcją. Poza wygodnymi apartamentami o dużych możliwościach aranżacyjnych Nowe Kolibki proponują komfortowe części wspólne, do których należą m.in. sauna, strefa fitness i sala klubowa. Osiedle jest zamknięte i monitorowane, a ruch samochodów sprowadzony do podziemnej hali garażowej.

Kameralna zabudowa zgrabnie komponuje się z naturą, w którą wtopione są Nowe Kolibki. Wewnątrz dominuje naturalny kamień i drewno, do tego obracane pionowe elementy wkomponowane w przestrzeń fitness tak, jakby granica między wnętrzem budynku a lasem w ogóle nie istniała, a drzewa za oknem miały ten sam rytm.

ZIELEŃ NA STRAŻY SPOKOJU

Zgiełk wielkomiejskiej Gdyni i turystycznego Sopotu tu nie dociera, choć osiedle dzieli od nich zaledwie kilka minut jazdy samochodem. Chwilę dłużej zajmie spacer nad morze –przez zaciszne i zalesione tereny Parku Kolibki, które zachowały swój naturalny urok i atrakcyjność jednego z najbardziej cenionych miejsc trójmiejskich przechadzek. Miłośnicy zakupów z pewnością docenią z kolei bliskość centrum handlowego Klif.

– Doceniamy fakt, że w sąsiedztwie naszego centrum znajduje się tak ekskluzywna dzielnica – podkreśla Tomasz Gardziewicz, koordynator marketingu Galerii Klif będącej patronem dni otwartych osiedla Nowe Kolibki. – Galeria Klif odzwierciedla charakter Orłowa, jest znakomitym miejscem spędzania czasu. Oferuje wyjątkowe salony marek często niedostępnych nigdzie indziej w Trójmieście, jest też przestrzenią spotkań i odpoczynku przy kawie i ciastku w licznych kawiarniach lub doskonałym miejscem na rodzinny obiad czy biznesowy lunch w strefie restauracyjnej. Minimalistyczny wystrój i niewielka powierzchnia powodują, że w tej kameralnej atmosferze można odpocząć i zrelaksować się podczas codziennych zakupów.

Sobotnio-niedzielne wydarzenie w Nowych Kolibkach, podczas którego można będzie podziwiać osiedle Invest Komfort zapowiada się interesująco, zwłaszcza dla koneserów slow life. Ponadto, na tarasach będzie można obejrzeć oraz przetestować wyjątkowe meble firmy Miloo Home, będącej partnerem przedsięwzięcia. Przekonajcie się.