Nowe Bemowo – kolejna warszawska inwestycja ATAL S.A.

1113
Nowe Bemowo 1

Nowe Bemowo 1

ATAL S.A. sukcesywnie realizuje zakładane cele na bieżący rok i oddaje do sprzedaży kolejne mieszkania w stolicy. Nowe Bemowo to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Narwik.

Architektura kameralnego obiektu komponuje się z niską podmiejską zabudową oraz charakterystycznymi elementami tętniącego życiem miasta. W budynku znajdzie się 90 mieszkań. Cena za mkw. wynosi 5800 złotych brutto.
Nowe Bemowo to trzypiętrowy budynek mieszkalny usytuowany na skraju dzielnicy Bemowo przy ulicy Narwik. Znajdzie się w nim 90 mieszkań o metrażu od 28,6 do 101,72 m kw. Przyszli lokatorzy mogą wybrać między kawalerkami, jak i mieszkaniami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Wszystkie lokale będą posiadały przynajmniej jeden balkon lub taras, poza tymi na parterze, w których do dyspozycji mieszkańców będą ogródki. Lokatorzy Nowego Bemowa będą mogli korzystać także z tzw. zielonego dachu, który będzie subtelnym dopełnieniem nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w inwestycji. To nie tylko doskonałe miejsce spotkań, ale również punkt widokowy dla mieszkańców, który da chwile wytchnienia podczas ciepłych letnich dni.
Uzupełnieniem kameralnego charakteru inwestycji będą zastosowane materiały elewacyjne oraz ich stonowana kolorystyka. Tynki będą utrzymane w klasycznym odcieniu bieli, szarości oraz grafitu. Świeżość elewacji uzupełnią drewniane panele, które wykorzystane zostaną także w konstrukcjach tarasów. Projektanci budynku uwzględnili potrzeby przyszłych mieszkańców poprzez umieszczenie lokalu usługowego na parterze. Dodatkowo dla wygody lokatorów zaprojektowano komórki lokatorskie. W podziemnym garażu, który będzie połączony windą z częścią mieszkalną, znajdzie się 91 miejsc parkingowych. Obiekt zostanie przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a dodatkowe poczucie komfortu zapewni ogrodzenie i całodobowy monitoring.
Przyszli lokatorzy inwestycji Nowe Bemowo będą mieli dostęp do bogatej infrastruktury usługowej. W niedalekim sąsiedztwie mieszkańcy zrobią zakupy centrach handlowych, a lotnisko Bemowo i Aleja Sportów Miejskich zapewnią liczne imprezy o charakterze sportowym, rekreacyjnym czy kulturalnym. Kameralny budynek zlokalizowany nieopodal granic gminy Stare Babice będzie miał wygodne połączenie z centrum Warszawy głównymi drogami dojazdowymi oraz komunikacją miejską. Dogodne połączenia z innymi częściami stolicy gwarantuje bliskość ul. Górczewskiej, a także pobliska pętla autobusowa i tramwajowa osiedla Górczewska, przy której powstanie stacja drugiej linii metra. Bezpośredni i szybki wjazd na trasę S8 otwiera drogę do szybkiego dotarcia do najważniejszych części kraju bez konieczności stania w korkach.
ATAL S.A. od dwóch lat skutecznie zdobywa rynek warszawski. Wyniki sprzedaży poprzednich stołecznych inwestycji – Atal Marina i Walewska Residence potwierdzają, że ATAL jest firmą rozpoznawalną i cieszącą się dużym zaufaniem klientów w stolicy. Jesteśmy przekonani, że również Nowe Bemowo, które bardzo dynamicznie się rozwija, spotka się z dużym zainteresowaniem kupujących i umocni pozycję firmy w Warszawie – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL S.A.W tym roku jest to druga, po Walewska Residence, inwestycja wprowadzona do sprzedaży w stolicy. W najbliższym czasie planujemy poszerzyć stołeczną ofertę o kolejne osiedla.
Projekt przygotowało Studio Projektowe Galeria. Prace budowlane inwestycji Nowe Bemowo rozpoczęły się na przełomie kwietnia i maja. Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2016 roku.