Nowa odsłona Czapurów

1060
Czapury szereg.1

Czapury szereg.1

Spółka Family House wzbogaciła się o nowe mieszkania na sprzedaż. W ramach Osiedla Leśnego V w podpoznańskich Czapurach powstanie kolejnych 18 mieszkań w zabudowie szeregowej, z ogrodem i garażem.

Aktualnie realizowany etap zakładał 108 lokali, jednak z uwagi na duże zainteresowanie deweloper zdecydował się go powiększyć o kolejne kilkanaście mieszkań. Będą one zlokalizowane w otoczeniu zieleni, a dojazd do nich będzie możliwy od ulicy Gromadzkiej. Nowe nieruchomości to projekty, które były już dostępne i w bardzo krótkim czasie znalazły właścicieli. Dzięki wykorzystaniu tych samych rozwiązań przyszli klienci mogą zobaczyć jak w rzeczywistości będą wyglądały ich mieszkania.
Zdecydowaliśmy się powtórzyć te modele mieszkań, które najszybciej sprzedaliśmy. Dzięki temu, że już wcześniej mieliśmy je w ofercie, klienci zainteresowani nowymi segmentami mogą wybrać się na budowę i zobaczyć na żywo ten rodzaj zabudowy – wyjaśnia Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. – Wybierając inwestycję pod Poznaniem klienci oprócz samego mieszkania pragną mieć m.in. ogród czy dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom i dlatego w nowych segmentach będą mogli to wszystko mieć.
Mieszkania, które można już kupić są dostępne w dwóch wariantach. Na parterze znajdą się lokale 3-pokojowe z pomieszczeniem gospodarczym i miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej o łącznej powierzchni ok.70 m kw. oraz ogrodem o metrażu 30-60 m kw. Natomiast na piętrze znajdą się lokale 4-pokojowe z balkonem, pomieszczeniem gospodarczym i miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej o łącznej powierzchni ok.75 m kw. Do jednego z nich będzie przynależał ogród o metrażu ok. 140 m kw.
Prace budowlane rozpoczną się jeszcze latem, natomiast termin realizacji przewidziany jest na II kwartał 2014 r. Niewątpliwie dużym atutem nowych nieruchomości jest ich niska cena. Mieszkania na parterze dostępne są już od 230.000 zł brutto, natomiast na piętrze od 235.000 zł brutto. To jednak nie wszystko, ponieważ w ofercie Family House znajdują się jeszcze ostatnie wolne mieszkania 4-pokojowe o powierzchni 63 m kw. w cenie 216.000 zł brutto, których termin realizacji przypada na październik tego roku. Pomimo tego, że sprzedawane przez spółkę mieszkania są niedrogie, posiadają wysoki standard wykończenia, który obejmuje m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz rolety w oknach, bramę garażową na pilota, ogrodzenie. Co ważne na terenie tej części osiedla powstanie również sklep spożywczy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli w łatwy i szybki sposób zrobić zakupy.
Ze wszystkimi szczegółowymi informacjami dotyczącymi całej oferty Family House można zapoznać się na stronie internetowej dewelopera www.familyhouse.pl, która w ostatnim czasie przeszła dużą metamorfozą, dzięki czemu zyskała nowy, świeży wygląd.