Nobilis Business House – nowa inwestycja we Wrocławiu

1134
Nobilis Business House 1

Nobilis Business House 1

Spółka Echo Investment rozpoczyna realizację kolejnego projektu biurowego w stolicy Dolnego Śląska. Nobilis Business House – nowoczesny budynek klasy A – powstaje tuż obok Pasażu Grunwaldzkiego, przy skrzyżowaniu ulic Marii Curie-Skłodowskiej i Mikołaja Reja.

Najnowszy projekt w portfelu obiektów biurowych Echo Investment wyróżnia nie tylko elegancka i ponadczasowa architektura, ale również doskonała lokalizacja. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej i główne arterie komunikacyjne Wrocławia pozwalają na szybki dojazd do centrum miasta. Nie bez znaczenia jest również sąsiedztwo Pasażu Grunwaldzkiego, wyższych uczelni i ścieżek rowerowych.
Nobilis Business House oferuje 16.000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na terenie inwestycji znajdzie się również jednokondygnacyjny parking podziemny. Użytkownicy biurowca będą mogli korzystać m.in. z systemu kontroli dostępu, szybkich windy, energooszczędnej klimatyzacji i wentylacji, systemu kontroli wilgotności powietrza, przyjaznego systemu oświetlenia.
W projekcie Nobilis Business House znalazły się także 72 miejsca dla rowerzystów, a także szatnie z prysznicami i suszarniami. Najemcy będą mieli do dyspozycji również kantynę, punkty usługowe i miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.