Niemczycki wybuduje rezydencje na Mazurach

1140
osada nad jeziorem

osada nad jeziorem

 Spółka Lake View otrzymała pozwolenie na budowę inwestycji Osada nad Jeziorem. To projekt luksusowych rezydencji na Mazurach, które powstaną w bliskiej odległości od centrum Mikołajek. Do dyspozycji mieszkańców będzie prywatne lądowisko dla helikopterów, korty tenisowe, centrum SPA & Wellness, a także jacht klub.

 

 W ramach inwestycji powstanie 12 rezydencji o powierzchni 300 mkw. na działkach o wymiarach od 1000 do 1500 mkw. Domy zlokalizowane będą nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego, w odległości zaledwie 1,5 km od centrum Mikołajek. Rezydencje zaprojektowane są w technologii inteligentnego domu, przyjaznej dla środowiska.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie prywatne lądowisko dla helikopterów zlokalizowane na terenie inwestycji. Do użytku udostępnione zostaną także korty tenisowe, klub SPA & Wellness oraz restauracje. Dla mieszkańców – miłośników aktywnego wypoczynku pod żaglami – przewidziano ogólnodostępny jacht klub z przystanią dla ponad 100 jachtów.

Za realizację Osady nad Jeziorem w Mikołajkach odpowiedzialna jest spółka Lake View, należąca do Zbigniewa Niemczyckiego. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Bulanda i Mucha. Deweloper otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę. Planowany termin zakończenia prac to 2014 rok.