Natur Garden nad Miedwiem

1105
NATUR GARDEN scianka

NATUR GARDEN scianka

W Morzyczynie nad jeziorem Miedwie, w centralnej części województwa zachodniopomorskiego powstanie wśród parku leśnego osiedle Natur Garden z 450 domami i mieszkaniami.

W miejscowości Morzyczyn, zaledwie 21 kilometrów od Szczecina i 12 km od Stargardu, w rejonie drogi krajowej nr 10, w otoczeniu naturalnego piękna przyrody powstaje nowoczesny kompleks mieszkaniowy Natur Garden. Tam na 21 hektarach w pierwszej linii przy jeziorze, wśród parku leśnego, w otoczeniu tak pięknej i naturalnej przyrody zaplanowano ponad 210 najbardziej nowoczesnych wyglądem, ekologicznych, funkcjonalnych i oszczędnych, jednorodzinnych domów opracowanych według najnowszych standardów podmiejskich systemów osiedlowych.
Przyszli mieszkańcy będą mogli jednak korzystać nie tylko z urokliwego otoczenia, ale także dobrze rozwiniętej infrastruktury. Niedaleko planowanego osiedla znajduje się przedszkole, szkoła, biblioteka, poczta oraz przystanek autobusowy. Krótki spacer wystarczy, aby dotrzeć do stadniny koni, rozmaitych małych i dużych sklepów, restauracji. W pobliżu są ogrody zoologiczne, place zabaw, ścieżki rowerowe i spacerowe, marina oraz wiele innych punktów handlowo-usługowych.
Natur Garden mewy 3
Morzyczyn jutra to bardzo atrakcyjne miejsce do mieszkania. Położenie Natur Garden w malowniczej miejscowości gminy Kobylanka w powiecie stargardzkim bezpośrednio w pasie jeziora Miedwie, na wstędze lasu sosnowego należącego do Lasów Państwowych zapowiada bliski kontakt z przyrodą i życie w ekosystemie. Mieszkający wokół Miedwia korzystają od lat ze strzeżonego kąpieliska, wypożyczalni sprzętu wodnego, placów zabaw, skateparku i klub windsurfingowego. Uprawianie katesurfingu, kajakarstwa, żeglarstwa, nurkowania, skateboardingu i nordic walking jest tak samo oczywiste jak biegi, jazda rowerem, pływanie i nurkowanie.
Teren inwestycji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania. Zgodnie z jego wytycznymi oraz zasadą 21st Century Development biuro projektów deweloperskich URBANO z Poznania przygotowało master plan projektu osiedla wpisującego się w system mieszkaniowy Chateau Village. Chateau Village jest marką handlową URBANO, którą firma znakuje inwestycje podmiejskie, tak samo jak marka Willa Urbano – używana do znakowania inwestycji mieszkaniowych w mieście. Dokumentację obu projektów przygotowuje się w oparciu o zasady 21st Centry Development.
Projekt Natur Garden nie tylko wtapia się w otaczającą przyrodę, a także przewiduje nowe ogrody na osiedlu łączące poszczególne enklawy mieszkaniowe.

Natur Garden mapka MU
Obecnie trwają prace związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę infrastruktury technicznej i drogowej. Prowadzone są też prace koncepcyjne nad ostatecznym wyborem dostawcy technologii, w jakiej będą budowane domy. Rozmowy prowadzone są z partnerami z całej Europy.
Projekt będzie realizowała spółka celowa 21NGn.com. Partnerami biznesowymi są właściciele spółki Domy nad Miedwiem oraz przedsiębiorcy z Poznania. Za planowanie odpowiada poznańskie biuro URBANO, a za obsługę całości procesu inwestycyjnego – spółka URBANIA.
Więcej informacji znaleźć można na stronach projektu: www.naturgarden.info  www.kochammiedwie.pl oraz www.21ngn.com

grafika: Michał Urbański