Mieszkanie dla Młodych w ofercie Inpro

1217
Wróbla Staw Inpro

Wróbla Staw Inpro

Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, ma przygotowane około 250 lokali, które będą spełniały limity programu „Mieszkanie dla Młodych”. Do programu kwalifikują się wszystkie lokale z inwestycji Wróbla Staw mieszkania. W aktualnej ofercie sprzedażowej pozostało jeszcze blisko 40 mieszkań.

Limit ceny za mkw. mieszkania kwalifikującego się do programu dla samego Gdańska jest jednym z najwyższych w Polsce i wynosi 5.682,05 zł brutto. Obowiązujące limity to 110 proc. średniej z dwóch ostatnio ogłoszonych wartości wskaźnika przeliczeniowego kosztu odtworzenia jednego metra kwadratowego powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych, obowiązujący w danej gminie.
Mamy przygotowane około 250 lokali, które będą spełniały limity programu MdM. W ramach aktualnej oferty do programu kwalifikują się wszystkie lokale z inwestycji Wróbla Staw mieszkania. Inpro oferuje swoim klientom skorzystanie z usług wysoko wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry doradców kredytowych. Każdy klient może udać się do siedziby firmy w Gdańsku Oliwie przy ul. Opata Jacka Rybińskiego 8, gdzie bezpłatnie dostanie poradę kredytową, a doradcy pomogą we wszelkich kwestiach formalnych oraz kontakcie z bankami – mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro SA.
Deweloper włączył do programu MdM mieszkania w ramach inwestycji Wróbla Staw mieszkania. Osiedle jest idealnym miejscem dla osób poszukujących jednocześnie ciszy i komfortowego dostępu do aglomeracji miejskiej. Kompleks czternastu wielorodzinnych budynków o łącznej liczbie 227 mieszkań znajdować się będzie w Gdańsku przy ul. Jasieńskiej, przy jeziorze Wróbla Staw oraz lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To miejsce znakomite zarówno dla relaksu i wyciszenia, jak i aktywnego wypoczynku. Pobliskie tereny doskonale nadają się na rowerowe przejażdżki lub spacery. Jednocześnie mieszkańcy będą mieć zaledwie 5,5 km do centrum Gdańska. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki.
Zaletą osiedla są mieszkania dwupoziomowe, nieczęsto spotykane w budynkach mieszkalnych. W ramach nowej inwestycji zostaną wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa. Osiedle będzie ogrodzone i chronione.
Obecnie w realizacji znajdują się cztery budynki III etapu o łącznej liczbie 93 mieszkań. Powierzchnia lokali wynosi od 26 mkw. do 95 mkw. W aktualnej ofercie sprzedażowej pozostało jeszcze blisko 40 mieszkań. Ich ceny zaczynają się od 4.600 zł netto za mkw. Koniec realizacji tego etapu przewidziany jest na 30 grudnia 2014 r. Całość inwestycji jest realizowana w trzech etapach. Rozpoczęcie budowy kolejnego etapu przewidziane jest w III kwartale br. Planowane zakończenie budowy całości inwestycji to II kwartał 2017 roku. Osiedle domów wielorodzinnych powstaje w sąsiedztwie dwóch innych projektów zrealizowanych przez Spółkę Inpro – Wróbla Staw mieszkania oraz Wróbla Staw domy.