Mieszkania „Na Sokoła” z pozwoleniem na użytkowanie

1157
Na Sokola 04

Na Sokola 04

Zlokalizowana nieopodal parku Sołackiego w Poznaniu inwestycja Monday Development – Mieszkania „Na Sokoła”, uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Większość lokali w budynku znalazła nabywców jeszcze na etapie budowy. Część z nich odebrała już klucze do swoich nowych mieszkań.

To właśnie lokalizacja w połączeniu z ciekawymi mieszkaniami sprawia, że inwestycja ma wyjątkowy charakter. „Na Sokoła” to wielorodzinny budynek mieszkalny z 35 lokalami, począwszy od małych, funkcjonalnych kawalerek, po dwupoziomowe 4-pokojowe apartamenty. Ukoronowaniem całego obiektu są tarasy dachowe, które wyróżniają go na tle podobnych budynków mieszkalnych.
– Ponad 60 proc. mieszkań w inwestycji „Na Sokoła” znalazło już swoich właścicieli, ale nadal w ofercie pozostało wiele ciekawych lokali. Zainteresowani mogą znaleźć tu mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe z tarasami o powierzchni nawet 58 mkw. – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development.Dla zainteresowanych inwestycją przygotowaliśmy 6-procentowy rabat na mieszkania pozostające w ofercie. Promocja obowiązuje do końca maja 2014 r.
Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie jest ważną informacją dla osób zainteresowanych zakupem któregoś z pozostałych mieszkań. Klienci ci będą mogli odebrać klucze do nowego lokalu bezpośrednio po podpisaniu umowy i wpłacie należnej kwoty. Dla wielu nabywców poszukujących mieszkań dostępnych od ręki jest to kluczowy argument.
Bryła inwestycji „Na Sokoła” stanowi prostą geometryczną kompozycję, w której ogromną rolę odgrywają duże przeszklenia, a całość bardzo dobrze wpasowuje się w sąsiadującą zabudowę. Budynek zaprojektowano tak, by zapewniał dobre nasłonecznienie lokali. Prócz wyróżniających obiekt unikatowych dachowych tarasów, dodatkowym walorem inwestycji są duże balkony oraz znajdujące się na poziomie mieszkań tarasy o powierzchni sięgającej nawet 58 mkw.
W czteropiętrowym budynku wyodrębniono trzy skrzydła wokół wewnętrznego dziedzińca, a całość skomunikowana jest doświetloną klatką schodową. Obiekt został wyposażony w dwie windy obsługujące również poziom hali garażowej, znajdującej się pod inwestycją. Dodatkowo deweloper przewidział miejsce na lokale usługowe, usytuowane na parterze frontowej części budynku.
Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja inwestycji ,,Na Sokoła”. Budynek usytuowany jest w spokojnej dzielnicy Poznania – w pobliżu parku Sołackiego, parku Wodziczki oraz nieopodal terenów rekreacyjnych wokół jeziora Rusałka. Lokalizacja inwestycji sprawia też, że bardzo blisko stąd do ścisłego centrum, do którego można dojechać w ciągu kilku minut dzięki Poznańskiemu Szybkiemu Tramwajowi lub komunikacji autobusowej. Mieszkańcy mogą korzystać także z bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowej, usługowej i oświatowej.