Mieszkania dla Młodych na Pogodnej 36

1078
Pogodna 36 - CRH Żagiel DOM

Pogodna 36 - CRH Żagiel DOM

Program Mieszkanie dla Młodych to nowa forma rządowego dofinansowania zakupu lub budowy nieruchomości, pochodzących wyłącznie z rynku pierwotnego. Warunki te spełniają mieszkania dewelopera CRH Żagiel DOM przy ulicy Pogodnej w Lublinie.

Najtrudniejszym warunkiem, jaki mieszkanie musi spełnić w programie MdM są limity cen za metr kwadratowy. Aktualnie średni koszt metra w Lublinie wynosi około 4,7 tys. zł. Dla porównania cena metra, jaką ustalono dla naszego miasta w programie nie może przekroczyć 4230 zł. To sprawia, że takie mieszkania w swojej ofercie mają nieliczni deweloperzy – podkreśla Marcin Rogowski z biura nieruchomości HomePlace.
Nieruchomości w ramach programu Mieszkania dla Młodych można kupić u lubelskiego dewelopera CRH Żagiel DOM. Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Pogodnej to trzypiętrowy budynek mieszkalny, w którym są 94 lokale oraz 85 garaży podziemnych. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się supermarkety takie jak Makro, OBI czy Galeria Lubelska, a wkrótce zostanie otwarte największe centrum handlowe w regionie, czyli Felicity. Dodatkowym atutem jest dojazd do centrum, który nie zajmie więcej niż 10 minut.
Aktualnie w sprzedaży mamy jeszcze mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 54 do 68,4 m kw. Wokół kompleksu powstały enklawy drzew
i krzewów, alejki spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci – mówi Sylwia Dołęgowska z CRH Żagiel DOM.
Warto dodać, że przyszli nabywcy mogą zobaczyć inwestycję nie tylko na planach
i wizualizacjach, ale także przejść się po gotowym i zamieszkałym budynku. Lokale czekają już na nowych mieszkańców. To drugi etap inwestycji przy ul. Pogodnej 36 w Lublinie. Pierwszy, obejmował adaptację byłego hotelu Polonia. Powstało tam 110 mieszkań jedno- i dwupokojowych, 19 garaży oraz 3 lokale biurowe. Wszystkie znalazły nabywców.