MdM Lublin: Nowy kwartał, nowa cena

1027
Willowa II

Willowa II

Od kwietnia obowiązuje nowy, wyższy limit cen mieszkań dostępnych w programie MdM. W Lublinie wynosi teraz 4270zł/mkw. W tej cenie można kupić np. dwu- lub trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Poręba albo w pobliżu Centrum Handlowego Felicity.

Ogłoszona przez ministerstwo nowa maksymalna cena będzie obowiązywała w II kwartale tego roku. Do tej pory limit był nieco niższy, ale zainteresowani i tak zaczęli już korzystać z programu.
Już około 25 osób nabyło oferowane przez nas mieszkania w ramach programu MdM. Najwięcej spośród nich wybrało mieszkania przy ul. Lucyny Herc – mówi Ewa Starownik z biura dewelopera Willowa II.
Mowa o mieszkaniach na osiedlu w pobliżu nowopowstałego Centrum Handlowego Felicity. Osoby zainteresowane programem MdM nadal mogą tam znaleźć mieszkania dla siebie. Willowa II w ramach MdM sprzedaje też lokale przy ul. Gęsiej.
Przy ul. Lucyny Herc dostępne są mieszkania na parterze, o powierzchni 48 i 51 mkw. Przy ul. Gęsiej w budynku A oferujemy dwu i trzypokojowe mieszkania, liczące od 48 do 69 mkw. – tłumaczy Ewa Starownik. – W cenę tych mieszkań wliczona jest piwnica, natomiast klient jest zobowiązany do wykupienia dodatkowo miejsca postojowego pod budynkiem.
Kupując mieszkanie w ramach rządowego programu można zyskać nawet do 30 tys. zł. Rozkłady i metraże dostępnych mieszkań można sprawdzić na stronie internetowej dewelopera.