Manhattan w sercu Poznania? Niemożliwe? A jednak!

1108
Apartamenty solna gotowe

Apartamenty solna gotowe

Już w sobotę 20 czerwca deweloper Moryson Development organizuje Drzwi Otwarte Apartamentów Solna.

Elegancki, wykończony cegłą klinkierową budynek wyglądem przypominający kamieniczki właśnie na Manhattanie, będzie można zwiedzać i osobiście się przekonać o jego walorach użytkowych.
W budynku znajduje się 16 wygodnych i nowoczesnych apartamentów o metrażach: 38, 47, 50 i 58 m kw., po 4 mieszkania na piętrze. Na górnej kondygnacji jest przestronny i luksusowy penthouse z widokiem na panoramę Poznania. Parter przeznaczony został na biura i lokale usługowe, w tym na kancelarie prawne. W podziemiach znajdują się miejsca parkingowe.
Podczas Drzwi Otwartych będzie można zasięgnąć porad architekta wnętrz, które z pewnością będą przydatne podczas aranżowania wnętrz, jak i w przypadku łączenia ze sobą apartamentów. Swą wiedzą i doświadczeniem będzie się również dzielił doradca kredytowy.
Dla klientów, którzy zdecydują się na zakup jednego z apartamentów, deweloper przewidział atrakcyjne oferty, dostępne tylko w tym dniu.
Na wszystkich odwiedzających Apartamenty Solna w sobotę 20 czerwca, będzie czekał słodki poczęstunek i profesjonalna obsługa pracowników Biura Sprzedaży.

Apartamenty Solna – sobota, 20 czerwca, w godz. 10-17, Poznań, ul. Solna 27.

Autor: Moryson Development