Lublin: budynek Oranżerii z pozwoleniem na użytkowanie

1081
Oranżeria Lublin 02

Oranżeria Lublin 02

Najnowsza lubelska inwestycja Grupy Kapitałowej Wikana – budynek Oranżerii – otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Właściciele mieszkań już niebawem będą odbierać klucze i wprowadzać się do swoich lokali.

Oranżeria to czterokondygnacyjny budynek położony przy ul. Nowy Świat 34 w Lublinie. Składa się z mieszkań o powierzchni od 34 do 61 mkw. Ważną zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Budynek znajduje się w pobliżu śródmieścia. Dojazd do centrum Lublina, zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji publicznej, jest więc szybki i wygodny. Ponadto w sąsiedztwie Oranżerii znajduje się wszelka niezbędna infrastruktura.
Wszystkie mieszkania w Oranżerii mają balkony, a w kondygnacji podziemnej budynku znajdują się komórki lokatorskie i wielostanowiskowy garaż. Centralne ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia niezależna kotłownia.
Połączenie soczystego pomarańczowego koloru z bielą i szarością sprawia, że Oranżeria zwraca uwagę otoczenia. Posesja przy budynku została ogrodzona, ozdobiona nasadzeniami i wyposażona w elementy małej architektury, takie jak kolorowy plac zabaw.
W budynku pozostają jeszcze wolne lokale, dostępne również w programie Mieszkanie dla Młodych. W najbliższy weekend (16-17 maja) Wikana organizuje tam Dni Otwarte. Zainteresowane osoby będą mogły obejrzeć budynek i skorzystać z bezpłatnych, eksperckich porad.