Longbridge rozpoczął realizację inwestycji Active City

1014
ActiveCity Longbridge 02

ActiveCity Longbridge 02

Firma Longbridge wmurowała kamień węgielny pod swą nową inwestycję w Warszawie. Przy ul. Instalatorów 5 powstaje sześciokondygnacyjny budynek, gdzie znajdzie się 128 lokali mieszkalnych 1-, 2- i 3-pokojowych, o powierzchniach od 30 do 75 m kw. oraz część usługowa na poziomie parteru. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem, od września sprzedano już ponad 40 lokali.

Active City to kolejna inwestycja realizowana przez dewelopera Longbrige znanego z realizacji Luxor Residences w Warszawie, osiedla Przy Kościelnej w Poznaniu, czy też Przy Pałacu w centrum Pruszkowa. O atrakcyjności inwestycji, w której prace budowlane mają zakończyć się w I kwartale 2017 r. świadczy wysoka przedsprzedaż, w której nabywców znalazło 43 mieszkania. W ofercie pozostaje 85 mieszkań i 6 lokali usługowych.
Osiedle Active City to idealne miejsce dla ludzi aktywnych – powiedział podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego Marcin Szulc, prezes zarządu Longbridge.Tradycyjnie już dzięki połączeniu bardzo dobrych lokalizacji inwestycji, klasy współpracujących firm oraz naszego profesjonalizmu udaje nam się osiągnąć cel: wysoki standard w przystępnej cenie, co znajduje odzwierciedlenie w wynikach przedsprzedaży naszej najnowszej inwestycji.
Osiedle, które zlokalizowane jest na granicy warszawskiej Ochoty i Włoch, zostało zaprojektowane w kształcie litery „C”, pomiędzy ramionami ścian usytuowany zostanie wewnętrzny dziedziniec, z ławkami i zielenią, jako dogodne miejsce spotkań sąsiadów. Nie zabraknie również przestrzeni dla najmłodszych lokatorów – tuż obok budynku stworzony będzie plac zabaw. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek zostanie ogrodzony i objęty monitoringiem.
Ceny zaczynają się od ok. 6,5 tys. zł/mkw., a część oferty kwalifikuje się do programu MdM. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny ze 143 miejscami parkingowymi. Generalnym wykonawcą inwestycji jest znana spółka budowlana SPS Construction.
Longbrige podkreśla, że inwestycja Active City, to doskonała oferta dla osób aktywnych, w pobliżu znajduje się jedyny w Warszawie całoroczny stok narciarski oraz tereny rekreacyjne w parku Szczęśliwickim. Sama firma również wspiera aktywny tryb życia, angażując się w inicjatywy związane ze sportem i rekreacją. Firma wspiera m.in. Warszawski Klub Kolarski i młodych adeptów tego sportu, jest sponsorem Klubu Golfowego „Lisia Polana”, oraz jest zaangażowana w rozwój tenisa ziemnego.
Chcemy być obecni w inicjatywach dotyczących aktywnego wypoczynku, co odzwierciedlają nasze inwestycje i działalność publiczna. Dzięki naszym działaniom utalentowana młodzież skupiona wokół Warszawskiego Klubu Kolarskiego będzie miała możliwie najlepsze warunki do rozwoju i możliwość zaprezentowania się na arenie międzynarodowej – powiedział prezes Szulc.
Longbrige angażuje się min. w udział młodych kolarzy w Mistrzostwach Europy MTB XC juniorów i młodzieżowców w szwedzkiej Husqvarnie, Mistrzostwach Europy MTB XC juniorów młodszych i młodzików w austriackim Gratzu, czy Mistrzostwach Świata MTB XC w czeskim Novym Meście na Morawach.
Longbrige posiada obecnie ponad 160 mieszkań w całej ofercie. Obok wspomnianej inwestycji Active City w sprzedaży znajdują się ostatnie mieszkania w warszawskiej inwestycji Luxor Residences, mieszkania w osiedlu Przy Pałacu w Pruszkowie oraz nowe lokale mieszkalne w inwestycji Young House we Wrocławiu.