Lofty „u Scheiblera” na łódzkich Targach redNet

1151
lofty
loftyLofty u Scheiblera, Łódź Źródło: uscheiblera.pl

„u Scheiblera” to unikalny projekt rewitalizacji zabytkowej XIX-wiecznej fabryki Karola Scheiblera. W historycznym miejscu Łodzi – Księżym Młynie, zabytkowe wnętrza przędzalni zostały przekształcone na lokale mieszkalne, zwane loftami.

Inwestycja „u Scheiblera” położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Źródliska z dogodnym dostępem do ścisłego centrum miasta i obiektów handlowo-usługowych. Na terenie kompleksu znajdują się liczne tereny zielone, a także część rekreacyjna z alejkami spacerowymi i malowniczym stawem. Teren inwestycji jest zamknięty i całodobowo dozorowany. Miejsca parkingowe mieszczą się pod budynkami. Wnętrza loftów zachowały swój unikalny, postindustrialny charakter, którego wyrazem są między innymi zabytkowe elementy konstrukcji, takie jak ściany z charakterystycznej czerwonej cegły czy fragmenty instalacji.

Tylko na Targach redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ w Łodzi (29-30 września 2012 r.) będzie można zakupić lokal „u Schiblera” (jedno-, dwu- lub trzypoziomowy o powierzchni od 30 do 160 mkw.) od syndyka, co gwarantuje bezkonkurencyjną cenę oraz bezpieczeństwo transakcji.

Źródło: redNet

 

www.Platforma-Deweloperska.pl