Lofty przy fosie na Bulwarze Staromiejskim we Wrocławiu

1095
Lofty przy fosie

Lofty przy fosie

i2 Development wrocławski deweloper rrealizuje pierwszą komercjalizację budynku mieszkalnego z inwestycji Bulwar Staromiejski. Projekt prezentujący 56 mieszkań jest otwarty i przewiduje możliwość łączenia lokali, przeorganizowania wnętrza. Zabytkowa ceglana elewacja neogotyckiego budynku, nowoczesna infrastruktura oraz widok z okien na fosę i starodrzew łączą prestiż z wygodą na miarę XXI wieku.

Wysokość stropów w „Loftach przy fosie” dochodzi do 4 metrów umożliwiając rozbudowę przestrzeni życiowej o antresole. Ogromne okna doświetlają wnętrza, a szprosy podkreślają historyczny charakter budynku. Piękna, pięciokondygnacyjna bryła ze spadzistymi dachami i strzelistymi wieżyczkami zyska w nowej odsłonie szklane niezasłaniające ceglanej elewacji balkony. Bogato zdobione wnętrza części wspólnych oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe zagwarantują luksus „od wejścia” i trwałość inwestycji.
Jak mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development SA inwestor tworzy miejsce, gdzie każdy zamieszkałby z przyjemnością. Ta idea oraz dziedzictwo Bulwaru Staromiejskiego podlegającego ochronie konserwatora zabytków zobowiązuje do dbałości o detal i wsłuchanie się w potrzeby przyszłych mieszkańców. To od nich w znacznej mierze będzie zależał ostateczny kształt „Loftów przy fosie” i Bulwaru. Dlatego projekt rozkładu i ilości lokali jest poglądowy. Deweloper zbiera informacje od zainteresowanych. Do wymagań przyszłej społeczności Bulwaru dostosuje przestrzeń za oknem – spójną z charakterem całej inwestycji.
„Lofty przy fosie” zostaną wyposażone w cichobieżną windę, drzwi antywłamaniowe do lokali i wideodomofony. Do dyspozycji przyszłych lokatorów będzie parking podziemny na terenie Bulwaru oraz ochrona i monitoring całego terenu. Mieszkańcy „Loftów przy fosie” będą mogli odpoczywać w kawiarniach i restauracjach Bulwaru Staromiejskiego, relaksować się na plaży miejskiej usytuowanej po drugiej stronie budynku, tuż obok powstającej mariny. Na wędkarzy czeka łowisko, a dla amatorów rekreacji ruchowej przewidziano strefę zdrowia i fitness ze ścieżkami spacerowymi – promenadą nad fosą, trasami do biegania, dla cyklistów i rolkarzy. Dla dzieci deweloper przygotuje plac zabaw, który będzie można obserwować bezpośrednio z okien budynku.
Lokalizacja inwestycji gwarantuje łatwy dojazd do wszystkich dzielnic miasta i węzłów komunikacyjnych, jak dworzec PKP czy lotnisko.