Liwiecka 20 – cicho i komfortowo

1134
liwiecka20 tynkbud1 1

liwiecka20 tynkbud1 1

Na Pradze-Południe toczy się życie Warszawy. Dla wielu osób być może atrakcyjniejsze niż to, które dzieje się w ścisłym centrum. Bliskość z jednej strony Stadionu Narodowego specjalizującego się w masowych imprezach na setki osób, z drugiej – małych klubokawiarni z ambitnym repertuarem artystycznym sprawia, że dzielnica ta wyrasta na jedną z cieszących się największym zainteresowaniem wśród osób szukających miejsca do życia.

Właśnie z tego powodu Praga-Południe cieszy się coraz większą uwagą deweloperów. Pośród inwestycji, które w najbliższym czasie powstaną w tej dzielnicy, warta uwagi jest Liwiecka 20 – nowość w ofercie firmy TYNKBUD1.

Praga-Południe przyciąga

W ostatnim czasie intensyfikujemy nasze działania na Pradze-Południe. Liwiecka 20 to nasza druga, po Czapelskiej 36, praska propozycja w tym roku. Stawiamy na kameralne budynki o architekturze wpisującej się w klimat otoczenia – mówi Ryszard Banacki, rzecznik prasowy firmy TYNKBUD1.
Liwiecka 20 to budynek liczący sobie 19 mieszkań o powierzchni od 35 do 84 m kw. W jego obrębie znajduje się także garaż podziemny. Teren będzie ogrodzony oraz strzeżony. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie, miejsca postojowe, a także telewizja satelitarna. Lokale obejmują od dwóch do czterech pokoi. Są ustawne i dobrze doświetlone. Z pewnością przyciągną one singli, pary oraz rodziny z dziećmi.
Koszt za metr kwadratowy zaczyna się od 7000 zł. Szczegółowe informacje na temat cen mieszkań można uzyskać bezpośrednio u dewelopera. Sprzedaż lokali została uruchomiona 16 maja 2016 roku. Zakończenie inwestycji planowane jest na styczeń 2018 roku. Za projekt odpowiada pracownia Cube Architekci. Kubicki, Mizieliński.

Piechotą nad Wisłę

Budynek powstaje w oddaleniu od ruchliwych ulic. Duża zaletą inwestycji są obecne w pobliżu tereny zielone – park Znicza i park Skaryszewski. Wspomniany już wcześniej Stadion Narodowy to miejsce, w którym nieustannie odbywają się koncerty, wystawy i targi, więc jego bliskość z pewnością ucieszy wielbicieli tego rodzaju imprez. Jedną z większych atrakcji tej lokalizacji jest brzeg Wisły, który latem tętni życiem. Mnogość knajp, które gwarantują przyjemny, niespieszny wypoczynek na leżaku z widokiem na rzekę to wielki atut zamieszkania na Pradze-Południe.