Lake House powstaje nad Jeziorem Zegrzyńskim

1049
Lake House Zegrze

Lake House Zegrze

Lake House Zegrze to najnowszy projekt firmy Eko-Park. Dwa budynki mieszczące 58 apartamentów powstaną tuż nad Jeziorem Zegrzyńskim.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano na koniec tego roku. Oddanie do użytku przewidziano w drugim kwartale 2015 roku.
Lake House Zegrze (przy ul. Płk. Kazimierza Drewnowskiego w Zegrzu) zaoferuje 58 apartamentów o powierzchni od 40 do 149 mkw. Wysokość pomieszczeń ma sięgnąć 2,8 metra. Projekt składać się będzie z dwóch budynków – do dyspozycji mieszkańców będzie recepcja oraz podziemny garaż. Przewidziano także miejsce na lokal usługowy przeznaczony na restaurację.
Ale to nie wszystko – mieszkańcy Lake House Zegrze będą mieli do dyspozycji prywatną przystań z miejscami do cumowania oraz odkryty basen. Wszystkie apartamenty będą miały widok na jezioro. Średnia cena metra w standardzie deweloperskim wynosi 8,35 tys. zł. brutto.
Projekt osiedla powstał na deskach pracowni OPEN Architekci.
Deweloper, firma Eko-Park to spółka należąca do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada. Jej flagową inwestycją jest osiedle apartamentowców, które powstało tuż obok Pola Mokotowskiego w Warszawie. Lake House Zegrze ma być pierwszym projektem wchodzącym w skład inwestycji nazwanych przez dewelopera Eko-Park Lifestyle & Leisure. Mają to być projekty łączące cechy inwestycji mieszkaniowych z rekreacyjnymi.

Źródło: Eurobuild CEE