Kompleks mieszkaniowy JK 51 na Woli

1096
JK-51-na-Woli

JK-51-na-Woli

Firma Hochtief Polska otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę obiektu mieszkaniowego JK51 przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie.

Rozpoczęcie prac budowlanych przy realizacji pierwszego etapu zaplanowano na trzeci kwartał 2013 roku, a jego zakończenie na pierwszy kwartał 2015 roku.
Promocyjna przedsprzedaż mieszkań I etapu rozpoczęła się 25 kwietnia 2012 r.
Jest to kolejna inwestycja realizowana na rynku polskim jako usługa formart. Oznacza ona organizację całego procesu inwestycyjnego przez HOCHTIEF Polska. Projekt powstanie w dwóch etapach.
JK 51 to kompleks dwóch budynków powstających na Woli, na obszarze Odolany. Budynek, który zostanie zrealizowany w I etapie, będzie miał od 6 do 9 kondygnacji i pomieści ok. 165 mieszkań oraz 4 lokale usługowe. Parking zaprojektowano na jednej kondygnacji podziemnej. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ok. 27.400 m kw. oferuje mieszkania od 1- do 4-pokojowych wielkości od 31 do 74 m kw. Mieszkania mają balkony lub loggie. Właściciele części mieszkań na górnych piętrach będą mogli skorzystać z obszernych tarasów na dachu, natomiast część mieszkań na parterze będzie miała dostęp do własnego ogródka.
W ofercie specjalnej zakupu 51 mieszkań wraz z wykończeniem pod klucz można nabyć w promocyjnych cenach od 6700 zł/m kw. W cenie jest też uwzględniony koszt indywidualnie przygotowanego przez architekta projektu aranżacji mieszkania.