Kameralny projekt Yareal powstaje na Woli

1101
Yareal Brylowska Warszawa

Yareal Brylowska Warszawa

Yareal Polska rozpoczyna realizację kolejnej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie. Przy skrzyżowaniu ul. Brylowskiej z Prądzyńskiego na Woli powstaną 74 mieszkania. Pierwsze prace rozpoczną się w drugim kwartale tego roku.

 

W sześciopiętrowym obiekcie Brylowska 2 znajdą się lokale o powierzchni od 29 do 87 mkw. w cenach zaczynających się od 7250 zł za mkw.
– Do wyboru będą zróżnicowane plany: od lokalu typu studio aż po czteropokojowe mieszkania. Większość ma dwa pokoje i powierzchnię około 44 mkw., ponieważ takich statystycznie najczęściej poszukują klienci – tłumaczy Eric Dapoigny, prezes zarządu Yareal Polska.
W ramach inwestycji wybudowany zostanie także dwukondygnacyjny parking podziemny, w którym znajdą się również komórki lokatorskie. Będzie też duży ogród z placem zabaw.
Deweloper uzyskał już pozwolenie na budowę. Realizacja projektu potrwa niecałe 2 lata. Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia SDA Szcześniak Denier Architekci.
Yareal Polska jest aktywny na rynku mieszkaniowym (Rezydencja Biała, czy wchodząca w finalny etap budowy Hoża 55), jak i biurowym (Mokotowska Square, Cristal Park, Renaissance).

Źródło: Eurobuild CEE