Już wkrótce oficjalna inauguracja działalności hotelu B&B Wrocław Centrum

1038
hotel BB Wroclaw

hotel BB Wroclaw

Hotel B&B Wrocław Centrum powstał z myślą o biznesmenach i turystach odwiedzających stolicę Dolnego Śląska. Wysoki standard i doskonała lokalizacja obiektu powodują, że jest to miejsce, do którego chętnie się powraca. Oficjalne otwarcie trzeciego już w Polsce hotelu znanej francuskiej sieci odbędzie się 22 maja br.

Długo oczekiwana uroczystość będzie okazją, by gościom z kraju i zagranicy zaprezentować bogatą ofertę usług, która od lat jest znakiem rozpoznawczym B&B Hotels na całym świecie.
Komfortowo urządzony i atrakcyjny cenowo Hotel B&B Wrocław Centrum usytuowany jest przy ul. ks. Piotra Skargi, znajdującej się w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Firma B&B Polska wyzwanie wkomponowania nowoczesnego projektu w sąsiadujące z nim zabytkowe kamienice powierzyła spółce RD bud. Nieszablonowy projekt, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań budowlanych oraz precyzyjne wykonanie sprawiło, że nowoczesny budynek dobrze współgra z otoczeniem.

Stworzony dla Ciebie

Hotel B&B Wrocław Centrum prezentuje się efektownie nie tylko ze względu na ciekawą, kamienną elewację z przeszklonym atrium, ale i przemyślany, sprzyjający wypoczynkowi wystrój. Na pięciu kondygnacjach hotelu znajduje się 140 pokoi – w tym dwa, które przygotowano z myślą o rodzinach z dziećmi oraz trzy przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z usług hotelu korzystać mogą również goście podróżujący ze swoimi zwierzętami. B&B Hotel Wrocław Centrum dysponuje też salą konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. Wszystkie pokoje poza klimatyzacją, dostępem do bezprzewodowego internetu oraz telewizji satelitarnej wyposażono także w system wyciszający dźwięki dobiegające z ruchliwej ulicy Śródmieścia. Obiekt oferuje śniadania serwowane w formie bufetu oraz sklepik B&B Shop z przekąskami oraz napojami. Do użytku klientów pozostaje też 40 miejsc parkingowych w podziemnym garażu.

Oficjalne przecięcie wstęgi

Zaplanowana na 22 maja br. inauguracja działalności B&B Hotel Wrocław Centrum to długo oczekiwane wydarzenie. Zgromadzeni goście będą mogli dowiedzieć się m.in. o historii powstania hotelu, wyzwaniach związanych z realizacją projektu oraz o udogodnieniach, jakie B&B Hotel Wrocław Centrum przygotował dla swoich klientów. Te ciekawe fakty przedstawi zarząd B&B Hotels Polska, przedstawiciele Groupe B&B oraz firmy RD bud, będącej generalnym wykonawcą obiektu. Podczas części oficjalnej odsłonięta zostanie również rzeźba hotelowego krasnala. Wrocławski skrzat, wygodnie usadowiony na parapecie okna przy głównym wejściu do hotelu, będzie witał wszystkich klientów. Uroczystość uświetni także występ znanej wrocławskiej grupy teatralnej Te-O-Ka. Aktorzy przenosząc gości w bajkowy świat, umożliwią im w niecodzienny sposób odkrycie zalet hotelu.

Atuty dobrze ulokowane

Oddany do użytku pod koniec 2013 B&B Hotel Wrocław Centrum jest już trzecią wspólną realizacją firm B&B Hotels Polska oraz RD bud. Generalny wykonawca zaangażowany był również w budowę hoteli B&B w Toruniu i Warszawie. Zgodnie z polityką marki B&B Hotels każdy z tych obiektów zapewnia wysoki standard usług w przystępnej cenie.

* * *

RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. Wywodzi się z francuskiej, niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoją ofertę na rynku światowym. W Polsce firma RD bud funkcjonuje od 1997 roku. Działalność RD bud obejmuje przede wszystkim realizacje „pod klucz”. W swoim portfolio firma posiada m.in. hotele, obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne, centra handlowe, stacje serwisowe oraz salony sprzedaży. Dodatkowo RD bud przeprowadził generalny remont takich obiektów jak chociażby Ambasada Francji w Warszawie czy Grand Hotel w Sopocie. RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. Firma działa w obrębie całego kraju. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie, we Wrocławiu zaś funkcjonuje biuro regionalne firmy. Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką jakość świadczonych usług. Wdrażając najwyższe standardy, firma uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2008.

Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli dwugwiazdkowych-ekonomicznych, stawiających, na jakość, indywidualny design poszczególnych lokalizacji oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie 300 hoteli w Europie: we Francji (216), w Niemczech (61), we Włoszech (16), trzy w Polsce, dwa w Portugalii oraz po jednym w Czechach (Praga) oraz Maroku (Rabat).