JLL bierze w zarządzanie pięć projektów biurowych z portfela IMMOFINANZ

1118
Crown Tower

Crown Tower

Międzynarodowa firma doradcza JLL przejęła zarządzanie pięcioma projektami biurowymi ze stołecznego portfolio IMMOFINANZ o łącznej powierzchni ok. 55.000 mkw.

Zespół ekspertów JLL odpowiada za nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi, administracyjnymi i finansowymi w takich obiektach jak IO-1 (22.000 mkw., ul. Puławska 182), Crown Point (10.000 mkw., Prosta 70), Crown Tower (8.000 mkw., Hrubieszowska 2), Cybernetyki Office Center (7.400 mkw., ul. Cybernetyki 21) oraz Taifun (7.000 mkw., ul. Jutrzenki 183) w Warszawie. Do obowiązków firmy należy również dbałość o pozytywne, długofalowe relacje z najemcami.
Virginie de-Baere, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w JLL, komentuje:
Bardzo dziękujemy IMMOFINANZ za zaufanie i jesteśmy przekonani, że doświadczenie JLL w obszarze strategicznego zarządzania projektami biurowymi przyczyni się do umocnienia pozycji tych obiektów na biznesowej mapie miasta, a także do zwiększenia wartości nieruchomości wchodzących w skład portfela naszego klienta.
Podpisanie umowy z IMMOFINANZ to zwieńczenie bardzo dobrego roku dla zespołu ds. zarządzania nieruchomościami w JLL. W ostatnich 12 miesiącach firma rozwinęła portfolio zarządzanych obiektów biurowych o takie projekty jak m.in. Rondo 1, Warsaw Spire, Karolkowa Business Park, Atrium Centrum, czy Atrium Plaza.

***
IMMOFINANZ to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność aktualnie skupia się na sektorze handlowym oraz biurowym, na ośmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce oraz Moskwie.

Na zdjęciu Crown Tower