Jeszcze więcej powierzchni dla arvato w Prologis Park Błonie

1191
Prologis Park Blonie 1

Prologis Park Blonie 1

Prologis poinformował o podpisaniu przez firmę arvato Polska umów najmu o łącznej powierzchni 30.835 metrów kwadratowych w Prologis Park Błonie. Zawarte transakcje obejmują przedłużenie umowy najmu 22.510 metrów kwadratowych oraz wynajęcie kolejnych 8.325 metrów kwadratowych.

Firma arvato Polska jest częścią trzeciego pod względem wielkości koncernu medialnego na świecie – Bertelsmann. Od 1994 roku świadczy kompleksowe usługi outsourcingu w Polsce w zakresie trzech grup rozwiązań: SCM (zarządzanie siecią dostaw), CRM (wielokanałowa obsługa klientów) oraz FS (specjalistyczne usługi finansowe).
Współpracę z arvato Polska rozpoczęliśmy 12 lat temu, kiedy firma wynajęła 4.100 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w Prologis Park Błonie – powiedział Zbigniew Smyczyński, leasing manager Prologis w Polsce.Cieszymy się, że nasz długoletni klient docenia atuty tego parku, który ułatwia dystrybucję towarów w całej aglomeracji warszawskiej, a pobliskie obwodnice zapewniają połączenie z północą i południem kraju.
– W związku z dynamicznym rozwojem bieżących projektów, a także pozyskiwaniem nowych klientów, podjęliśmy decyzję o wynajęciu dodatkowej powierzchni w Prologis Park Błonie. Duże znaczenie ma dla nas przede wszystkim jakość budynków oraz lokalizacja parku, która ze względu na łatwy dojazd sprzyja dostępności pracowników – powiedziała Lidia Ratajczak-Kluck, dyrektor SG SCM, członek zarządu w arvato Polska.
Prologis Park Błonie to nowoczesne centrum dystrybucyjne składające się z siedmiu budynków o łącznej powierzchni 152.000 metrów kwadratowych. Leży przy trasie DK92, łączącej Europę Zachodnią i Wschodnią i 8 kilometrów od autostrady A2.
Działając aktywnie w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z portfolio 4,3 miliona metrów kwadratowych, Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 31 marca 2015 r.).