Janów Lubelski: Nowy budynek w Klonowym Parku

1115
Klonowy Park - Budynek B

Klonowy Park - Budynek B

Wkrótce rozpocznie się budowa nowych mieszkań przy ul. Sowiakowskiego w Janowie Lubelskim. Deweloper Wikana S.A. zrealizuje kolejny budynek należący do kompleksu Klonowy Park.

Nowe mieszkania powstają w zacisznej części miasta, w której przeważają domy jednorodzinne. Klonowy Park docelowo będzie się składał z trzech niewielkich budynków mieszkalnych z boksami garażowymi.
Pierwszy z nich jest już gotowy. Liczy 21 mieszkań i dwie trzecie z nich ma już właścicieli. Wkrótce rozpoczniemy więc realizację drugiego budynku z 30 lokalami mieszkalnymi – zapowiada Sławomir Horbaczewski, prezes zarządu Wikana S.A.
Klonowy Park doskonale wpisze się w charakter osiedla, na którym powstaje. Niewysokie budynki nie zakłócą kameralnej atmosfery tego miejsca. Co ważne, w ich otoczeniu nie zabraknie zieleni i elementów małej architektury, takich jak ławki czy stojaki na rowery.
W istniejącym już budynku „A” na nabywców czeka jeszcze siedem mieszkań o powierzchni od 46 do 53 mkw. Natomiast lokale w nowym budynku będą miały od 41 do 68 mkw. Dodatkowo, do wszystkich mieszkań w Klonowym Parku przypisane są komórki lokatorskie. Posiadaczom samochodów deweloper oferuje też możliwość zakupu indywidualnego garażu.
Ceny mieszkań oferowanych przez dewelopera Wikana S.A. w Janowie Lubelskim kształtują się w przedziale od 3200 do 3450 zł za mkw.