J.W.Construction buduje Rezydencję Redłowo

1054
Redłowo Rezydencja

Redłowo Rezydencja

Jedną z inwestycji realizowanych przez J.W.Construction w Gdyni jest Rezydencja Redłowo – kameralny zespół apartamentowy obejmujący 52 lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażu sięgającym od 38 mkw. do 96 mkw.

Kompleks apartamentów zlokalizowany jest w Gdyni Redłowo przy ul. Powstania Wielkopolskiego. Kaskadowa, niska zabudowa, którą tworzy 5 trzypiętrowych segmentów, ukształtowana jest wokół wewnętrznego dziedzińca z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Gdyni, malownicze wzgórza porośnięte lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a także pobliski rezerwat Kępa Redłowska.
Murowane ściany działowe i drewniana stolarka okienna wyznaczają standard, w jakim powstaną wszystkie apartamenty w Rezydencji Redłowo. Duże przeszklenia elewacji nadają bryle budynków lekkości, a umiejscowienie na południowym stoku gwarantuje dobre nasłonecznienie mieszkań.
Do dyspozycji przyszłych lokatorów są m.in. balkony lub tarasy, komórki lokatorskie, pomieszczenia przeznaczone na przechowywanie wózków i rowerów oraz miejsca parkingowe zlokalizowane w podziemnym garażu.
Bezpieczeństwo zapewni nie tylko ogrodzenie, ale również nadzorowany przez ochronę monitoring. Na parterze okna i drzwi balkonowe posiadają dodatkowe ryglowania antywłamaniowe.
Osiedle posiadać będzie własną kotłownię gazową wspomaganą kolektorami słonecznymi, co pozwoli zadbać o środowisko i jednocześnie zmniejszyć rachunki mieszkańców.
Dla wygody zmotoryzowanych przewidziano dwie sterowane pilotem bramy wjazdowe do garaży od ulic Powstania Wielkopolskiego i Powstania Śląskiego.
Z myślą o rodzicach i ich pociechach w centralnej części kompleksu zaprojektowano plac zabaw dostosowany do potrzeb dzieci w różnym wieku.
Cena sprzedaży lokali rozpoczyna się od 8.172 zł/m kw.
Inwestycję rozpoczęto w marcu 2013 r. Planowany termin jej ukończenia to III kwartał 2014 roku.