i2 Development buduje cichy zakątek na wrocławskich Krzykach

1048
Piękna 58 i2Dev

Piękna 58 i2Dev

Wrocławski deweloper i2 Development uruchomił sprzedaż lokali przy ulicy Pięknej 58. To kolejna po Ogrodach Jordanowskich, The Avenue oraz osiedlach Zodiak inwestycja i2 Development, która powstaje w otoczeniu zieleni.

W ocenie zarządu firmy Krzyki są atrakcyjną dzielnicą, stąd decyzja o rozpoczęciu inwestycji w tej części miasta.
Piękna 58 zlokalizowana jest w południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki na osiedlu Huby. Kompleks 3 budynków przewiduje 111 lokali o zróżnicowanej powierzchni – od kawalerek do 3-, 4-pokojowych mieszkań (od 24 do 128 mkw.) z możliwością powiększenia przestrzeni życiowej o podwieszane antresole. Do każdego lokalu przynależeć będzie balkon albo taras.
5-kondygnacyjny budynek powstaje na ogrodzonym terenie, w ramach którego deweloper zaprojektował bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych i ogrody do rekreacji. Pod dwoma budynkami przewidziano garaż podziemny z miejscami parkingowymi oraz boksami rowerowymi.
Dużym atutem inwestycji Piękna 58 jest jej położenie, które umożliwia szybki dojazd do autostrady A4 oraz terenów zielonych miasta: parku Klecińskiego i Południowego. W odległości 10 minutowego spaceru znajdują się lokale handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole oraz jeden z największych w Polsce aquaparków – alternatywa dla tych, którzy cenią aktywne spędzanie czasu wolnego. Przystanki komunikacji miejskiej gwarantują dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia.
Deweloper planuje zakończenie inwestycji na II kwartał 2017 roku.