Grójecka Offices: trwa budowa naziemnych kondygnacji

1084
grojecka offices 2

grojecka offices 2

Rozpoczęła się budowa naziemnych kondygnacji biurowego budynku Grójecka Offices. W powstającej na warszawskiej Ochocie inwestycji znajdzie się 7.400 mkw. powierzchni biurowej i handlowej zlokalizowanej na parterze nowego budynku.

Budynek do użytku zostanie oddany w II kwartale 2017 roku. Do tej chwili wynajętych zostało 30 proc. powierzchni, która znajdzie się w budynku i trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami na kolejne powierzchnie.
Grójecka Offices, 8-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A powstaje przy ulicy Grójeckiej 206/208. To projekt stworzony z myślą o firmach poszukujących najwyższej jakości powierzchni biurowych niezbędnych do efektywnego wykonywania ich pracy i w dobrej lokalizacji, a będących w korzystnej cenie.
Biurowiec Grójecka Offices usytuowany jest tuż obok ulicy Grójeckiej, jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, co zapewnia najemcom możliwość korzystnej ekspozycji – wylicza Monika Rogucka, leasing manager w firmie OKRE Development, która jest deweloperem projektu. Dojazd do budynku z centrum Warszawy środkami komunikacji miejskiej zajmuje około 15 minut.
W podziemnym garażu znajdą się 134 miejsca parkingowe. Na terenie inwestycji powstaną także 64 zadaszone stojaki na rowery. Do dyspozycji osób dojeżdżających do pracy rowerami oddane zostaną prysznice i szafki. Na parterze budynku znajdą się powierzchnie przeznaczone na działalność usługową i handlową (łącznie 584 mkw.).
Budynek powstaje w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdzone będzie bardzo wysokim ratingiem w systemie certyfikacji BREEAM. Projekt budynku przygotowała jedna z najbardziej utytułowanych polskich pracowni architektonicznych Kuryłowicz & Associates, a generalnym wykonawcą projektu jest firma KARMAR S.A.