Golub Gethouse zdobył finansowanie na realizację Prime Corporate Center

1059
prime corporate center

prime corporate center

Konsorcjum banków MBank i MBank Hipoteczny udzieliło firmie deweloperskiej Golub Gethouse 50 mln euro kredytu na budowę biurowca Prime Corporate Center przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie.

Budynek o powierzchni najmu wynoszącej ponad 20 tys. mkw. będzie miał 23 piętra i pięć kondygnacji podziemnych. Ma zostać oddany do użytku w czwartym kwartale 2015 roku.
Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców. Jest bardzo dobrze przygotowany i ma kilka unikatowych cech wyróżniających go in plus wśród wieżowych projektów biurowych, tj. własność gruntu, co gwarantuje niższe oraz stabilne koszty eksploatacyjne, taras z widokiem na panoramę centrum Warszawy, wygodny podjazd dla taksówek, kurierów i gości bezpośrednio od ul. Grzybowskiej, brak kolumn na powierzchni najmu, co zapewnia pełną elastyczność w kreacji przestrzeni najemców, oraz pre-certyfikację w standardzie BREEAM na poziomie very good. Zapewnione finansowanie pozwala nam obecnie przejść do finałowego etapu rozmów z zainteresowanymi najemcami – mówi Tomasz Buras, dyrektor działu powierzchni biurowych Savills, który odpowiada za wynajem budynku.

Źródło: Eurobuild CEE