Galeria Kociewska z szansą na nagrodę Retail Project od the Year

1042
galeria Kociewska

galeria Kociewska

Galeria Kociewska jako jedna z dwóch galerii handlowych z Polski dostała się do grona półfinalistów prestiżowego konkursu CEE Retail Awards, w kategorii „Retail Project of the Year”, organizowanego przez europejski portal branżowy EuropaProperty.com.

 

 Konkurs oraz towarzysząca mu gala skupia liderów branży nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. W tym roku nominowani zostali przedstawiciele branży nieruchomości oraz detaliści z Polski, Czech, Węgier, Słowacji, Ukrainy, Austrii, Litwy, Łotwy i Estonii. Galeria Kociewska walczy o tytuł z rodzimą Dekadą Olsztyn, z Diamant (Czechy), Europa Shopping Center Zvolen (Słowacja) oraz Hegyvidek Center (Węgry).

– Projekt naszej galerii, wraz z innymi nominowanymi oceniany jest przez grono niezależnych ekspertów z różnych części Europy. Bez względu na wynik, już dziś jesteśmy usatysfakcjonowani, że zostaliśmy dostrzeżeni przez czołowych specjalistów i możemy znaleźć się w gronie naprawdę ciekawych projektów – podsumowuje Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy Inwestor, właściciela Galerii Kociewskiej.
Nominacje do nagrody oparte są o takie kryteria, jak: jakość projektu, jakość materiałów konstrukcyjnych, relacja procesu budowy do jej kosztów, uwzględnienie czynników środowiskowych, dostępność i lokalizacja. Inne cechy brane pod uwagę to sukces komercyjny i trwałość projektu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lutego podczas uroczystej gali w Warszawie, w hotelu InterContinental.