Galeria Echo najlepszym centrum handlowym w Polsce

1181
Galeria Echo 03

Galeria Echo 03

Agencja badawcza Millward Brown przeprowadziła sondaż w 33 największych galeriach, którego celem było sprawdzenie, które centrum handlowe w Polsce ma najbardziej zadowolonych najemców.

W specjalnym kwestionariuszu znalazły się pytania dotyczące zadowolenia m.in. z lokalizacji obiektu, odwiedzalności, doboru najemców, dostępności parkingów, a także wysokości czynszu i innych opłat, utrzymania i konserwacji budynku, zaplecza technicznego, strategii i działań marketingowych. Badano też poziom zadowolenia najemców z osiąganych dochodów.
Najlepiej oceniona przez najemców została Galeria Echo w Kielcach – zrealizowana przez Echo Investment i zarządzana przez Echo Investment Property Management.
Bardzo się cieszymy z pierwszego miejsca w zestawieniu, w którym obecne są największe i najbardziej znane polskie galerie handlowe. To niezwykle ważna nagroda, przyznana przez najemców, będąca efektem codziennej współpracy na wielu płaszczyznach pomiędzy najemcami, a zarządcą obiektu. To również potwierdzenie słuszności naszej strategii zarządzania, która w aktywny sposób buduje wspólny interes przedsiębiorców obecnych w obiekcie i jego właściciela. Miło nam, że najemcy Galerii Echo tak wysoko oceniają zarządcę, a także ofertę i profil tej inwestycji – mówi Wojciech Knawa, dyrektor zarządzający Echo Investment Property Management.
Potwierdzeniem wysokich ocen Galerii Echo jest nagroda dla Grzegorza Czekaja, dyrektora Galerii Echo, który został zwycięzcą rankingu na najlepszego zarządcę obiektu handlowego.
Na zadowolenie najemcy składa się wiele czynników, które w umiejętny sposób trzeba bardzo często pogodzić. To niezwykle cenna nagroda, która z pewnością ucieszy cały zespół Galerii Echo – mówi Grzegorz Czekaj, który zarządza obiektem od 2002 roku.
Wyniki badania Millward Brown zostały upublicznione 5 grudnia br. podczas gali konkursu Eurobuild Awards 2013. Materiał filmowy z gali Eurobuild Awards 2013 dostępny jest na kanale YouTube Echo Investment.